Moose: Wolałbym walczyć z Romanem Reignsem niż z Brockiem Lesnarem, ponieważ jest on synonimem WWE!

Gwiazda i mistrz IMPACT WRESTLING, Moose, powiedział, że wolałbym zmierzyć się z Romanem Reignsem niż z Brockiem Lesnarem.

Moose niedawno napisał na Twitterze, że chciałby przejść przez „Forbidden Door” i zmierzyć się z mistrzem WWE Universal Romanem Reignsem. 

Rozmawiając ze Sportskeedą, Moose wyjaśnia, dlaczego wybrał Romana zamiast obecnego mistrza świata WWE Brocka Lesnara.

„Jestem zwolennikiem tworzenia wielkich rzeczy. Mam nadzieję, że to się wydarzy. Roman Reigns, jego życiorys, mówi sam za siebie. To znaczy, że jest twarzą WWE i był twarzą federacji przez ostatnie pięć, sześć lat, może nawet dłużej i bez wątpienia jest jednym z najlepszych wrestlerów na świecie”.

„Czuję się jednym z najlepszych wrestlerów na świecie i czuję się twarzą IMPACT Wrestling i jestem mistrzem tej organizacji. Myślę, że oboje mamy różne style i jak mówią, moglibyśmy stworzyć coś wyjątkowego”.

„Biorąc pod uwagę to, jak dobry jest i jak dobry jestem ja, myślę, że to będzie magiczne połączenie, gdybyśmy mieli wejść razem do ringu – mam nadzieję, że to się wydarzy”.

Co więcej, Moose mówi, że z zadowoleniem przyjmie walkę z Brockiem, ale Roman w jego oczach znaczy więcej dla WWE.

„To znaczy, mam podobne myślenie względem Brocka. Chciałbym się z nim zmierzyć w przyszłości. Lesnar jest wspaniałym zapaśnikiem, zrobił dla sportu i profesjonalnego wrestlingu wiele dobrego, ale nie jest pierwszą osobą, o której myślisz, kiedy mówisz WWE. Pierwszą myślą jest oczywiście Roman Reigns”.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl