Monday Night RAW 18 sierpnia 2020: Raport

Co wydarzyło się na dzisiejszym Monday Night RAW? Czy grupa Retribution znowu zaatakowała? Tego dowiecie się z raportu, który dla was przygotowaliśmy. Miłej lektury!

 

RAW otworzył obecny mistrz WWE Drew McIntyre, który koniecznie chciał porozmawiać z Randym Ortonem. Nazwał go złem za to, co zrobił Ricowi Flairowi. The Legend Killer zawalczy ze Szkotem, który planuje go zniszczyć i zmiażdżyć.

 

 

Grupa Retribution znowu dała o sobie znać, tym razem zamaskowani rozbójnicy zaatakowali wóz produkcyjni, niszcząc laptopy i inne cenne rzeczy.

 

 

Po krótkiej przerwie reklamowej wróciliśmy na RAW. Na zapleczu zebrali się zawodnicy WWE, którzy dyskutowali o obecnej sytuacji w federacji, a konkretnie o zamaskowanych chuliganach. Do wrestlerów dołącza Drew McIntyre, który powiedział, że trzeba połączyć siły i razem pokonać Retribution. Do zebranych dołączył Monday Night Messiah Seth Rollins, który określił się „liderem” szatni. Drew i Seth wymienili parę ostrych słów w swoim kierunku, a zebrani zawodnicy stanęli po stronie obecnego mistrza WWE. Kiedy Cedric Alexander przypomniał Rollinsowi, że Rey Mysterio wkrótce wróci, to ten szybko zniknął wraz z Murphym.

 

 

Na arenie pojawili się MVP, Shelton Benjamin i Bobby Lashley. Montel oskarżył Apollo Crewsa o bycie mózgiem Retribution. Wspomniany przez MVP Apollo pojawił się w kwadratowym pierścieniu i powiedział, że jeśli pokona dzisiaj Shletona, to Lashley i Benjamin nie będą przy boku pretendenta podczas Summerslam.

 

 

APOLLO CREWS VS SHELTON BENJAMIN 

R-Truth podczas pojedynku uciekał przed wojownikami ninja. Apollo Crews wykorzystał chwilę nieuwagi przeciwnika i przypiął podopiecznego MVP.

Zwycięzca: Apollo Crews

 

 

Drużyna MVP’ego zaatakowali Crewsa, lecz na pomoc przybiegli Ricochet, Ali i Cedrick Alexander. no ringu poraz kolejny wbiegł mistrz 24/7 R-Truth, tym razem otrzymał potężnego Big Boota od Shletona Benjamina, który przypiął go i został nowym mistrzem 24/7.

 

 

Angel Garza i Ivar za kulisami walczyli o względy Demi Burnett. Potyczka słowna zamieniła się w oficjalną walkę chwilę później.

 

 

IVAR vs ANGEL GARZA

Zwycięzca: Angel Garza

Po meczu na ekranie pojawiła się Demi w towarzystwie Angelo Dawkinsa. Obecny mistrz Tag Team śmiał się z „teledysku”, na którym ma nagrane nie właściwe zachowanie. Najprawdopodobniej Samoa Joe widział już te nagranie.

Na nagraniu Zelina Vega dorzuciła coś do kubka Monteza Forda. Zelina oskarżyła Charly Caruso o sfałszowanie. Garza i Andrade rzucili się na Dawkinsa i zaczęła się bijatyka, do której po chwili dołączył się Montez Ford.

 

 

 

MICKIE JAMES vs NATALYA 

Podczas walki pojawili się Seth Rollins i Murphy, którzy podeszli do Samoa Joe i żądali od niego informacji, czy Rey Mysterio był widziany na RAW. Zrobiło się zamieszanie, które wykorzystała Natalya, która wygrała przez CO

Zwycięzca: Natalya

 

 

W ringu zjawiły się Bayley i Sasha Banks, które wyśmiewały Asuke, z którą obydwie zmierzą się na Summerslam. Mistrzynie Tag Team śmiały się z tego, że przyjaciółka Azjatki Kairi Sane odeszła, lecz po chwili na arenie pojawiła się Shayna Baszler, a tuż za nią wcześniej wspomniana Asuka.

 

 

ASUKA & SHAYNA BASZLER vs SASHA BANKS VS BAYLEY 

W trakcie meczu pojawiła się Nia Jax. 

Zwycięzcy: Shayna Baszler & Asuka

 

 

Za kulisami RAW widzimy Aliego, Ricocheta, Cedrica Alexandra i Apollo Crewsa. Cedric nie został wybrany do meczu z Hurt Business, był bardzo zły na swoich kompanów.

 

 

Wciąż jesteśmy za kulisami, tym razem naszym oczom ukazali się Drew McIntyre i HBK Shawn Michaels. Hall of Famer mówi, żeby Szkot nie obwiniał się za to, co stało się z Riciem Flairem. Shawn stwierdził, że jest gotowy na spotkanie z Randym Ortonem.

 

Marina Shafir i Jessamyn Duke rozmawiały z Shayną Baszler na zapleczu.

 

 

RUBY RIOTT vs PEYTON ROYCE

Zwycięzca: Peyton Royce

 

W ringu zjawili się Rey i Dominik Mysterio. Rey oświadczył, że będzie bronił syna za każdą cenę, nawet kosztem swojego oka. 619 złożył obietnicę, że będzie w narożniku swojego potomka podczas Summerslam. Dominik mówił, że wie, co ma zrobić i będzie gotowy na Setha. Ojciec młodego Mysterio powiedział, że jest dumny ze swojego syna, ponieważ broni honoru rodziny. Seth i jego podopieczny Murphy pojawili się w ringu, ale szybko otrzymali lekcję od Reya i Dominika.

Po raz kolejny znaleźliśmy się na backstage’u. MVP próbował zmusił Cedrica do walki z własnymi przyjaciółmi.

 

 

MVP, BOBBY LASHLEY & SHELTON BENJAMIN vs  ALI, APOLLO CREWS & RICOCHET

Zwycięzcy: MVP, Bobby Lashley & Shelton Benjamin

 

 

CEDRIC ALEXANDER vs AKIRA TOZAWA

Zwycięzca: Cedric Alexander

Po meczu Shelton Benjamin zaatakował Cedrica.

 

 

MONTEZ FORD VS ANDRADE

Bianca Belair zaaplikowała Zelinie backbreaker. Ford przypiął rozproszonego Andrade i wygrał ten pojedynek.

Zwycięzca: Montez Ford

 

 

HBK Shawn Michaels powrócił na RAW. Powiedział, że Randy Orton nie szanuje osiągnięć i historii Rica Flaira , nie docenia pomocy ze strony dwukrotnego Hall of Famera. Shawn obiecał, że Drew pokona Vipera już w niedzielę. Po tych słowach Randy Orton wykonał RKO i punt kick na bezbronnym Michaelsie. Drew McIntyre szybko zjawił się w kwadratowych pierścieniu i zaatakował Randy’ego. Kiedy mistrz WWE poszedł sprawdzić, w jakim stanie był HBK, The Legend Killer zaaplikował RKO na Szkocie.

 

RAW UNDERGROUND

 

 

Tym akcentem zakończyliśmy dzisiejsze RAW. Koniecznie pochwalcie się wrażeniami w komentarzach!