No Mercy 2017 Zapowiedź

Dzisiaj w nocy Los Angeles stanie się prawdziwym miastem grzechu i zemsty, bowiem już za kilka godzin WWE powraca do stanu Kalifornia z kolejną galą, karta zapowiada świetne widowisko, ale zanim to nastąpi, zapraszam na krótką zapowiedź! 

Intercontinetal Champion The Miz vs Jason Jordan

Miz powoli zbliża się do pobicia rekordu w najdłuższym posiadaniu pasa i mam nadzieję, że WWE nie zniszczy marzeń fanów a pewnie samego Miza i pozwolą mu pobić rekord. Mam nadzieje że, również niezadługo upadnie sam pomysł na story z Jasonem jako synem Kurta.

TYP: The Miz

WWE Cruiserweight Champion Neville vs Enzo Amore

Król powrócił i oby nikt go nie zdetronizował. Enzo jest świetny i dodał jakości produktowi 205, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie, lepszego mistrza w tym momencie jak Neville.

TYP: Neville

Finn Balor vs Bray Wyatt

Czyli odgrzewany kotlet z SummerSlam. Tak jak ostatnio, nie czuje tego pojedynku, jest on dla mnie przeciągnięty i nudnawy, liczę na dobrą walkę ze strony obu panów i tyle, a kciuki trzymam tak jak ostatnio za Finna i oby było to ostatnie starcie z “pożeraczem światów”.

TYP: Finn Balor

RAW Tag Team Champion Dean Ambrose & Seth Rollins vs Cesaro & Sheamus

Okej, pomyliłem się mówiąc że połączenie byłych członków Shield nie ma szans na zdobycie złota, ale wiecie co? Ciesze się że ta dwójka dostała szanse, bo wykorzystują ją świetnie. Myślę że na dzisiejszej gali nie zobaczymy zmiany mistrzów a 2/3 Shield dalej będzie dominowało an RAW.

TYP: Dean Ambrose & Seth Rollins

RAW Women’s Champion Alexa Bliss vs Sasha Banks vs Emma vs Bayley vs Nia Jax

Okej, ja rozumiem wszystko ale Sasha Banks albo jest bardzo mało lubiana przez Vince’a albo ma pecha, co zdobędzie złoto zaraz jest jej ono zabierane. Lubie Alexe, uważam ze świetnie sprawdza się w roli mistrzyni ale bardzo mi szkoda Sashy, gdyż uważam że zasługuje na dłuższe posiadanie pasa. Tą walkę mam nadzieje wygra Alexa, gdyż poza nią i Sashą w moim odczuciu nie ma realnych kandydatek na mistrzynie.

TYP: Alexa Bliss

John Cena vs Roman Reigns

Stracie wyciągnięte z kart Wrestlemanii! Myślę ze wielu czekało na taki pojedynek i wreszcie dojdzie do niego, szkoda tylko że na mniejszym PPV. Liczę że ta walką, będzie lepsza niż pojedynek Ceny z Corbinem, chociaż myślę że już na starcie wygrywa samą podbudową i ilością osób, których ten pojedynek interesuje. Walkę wygra Cena, a to dlatego że samo story zapewne rozpisane jest na dłuższy czas i wcale nie zdziwię się jeżeli zakończy się ostatecznie na Wrestlemanii z pasem w tle (o zgrozo).

TYP: John Cena

Universal Champion Brock Lesnar vs Braun Strowman

Cytując internetowy klasyk “Braun Musisz”. Okej przyznaje się że początkowo byłem sceptycznie nastawiony do projektu “Braun Strowman” no bo bądźmy szczerzy, ile razy widzieliśmy wielkiego chłopa, który miał dominować wszystko i wszystkich? No właśnie. Ale Braun ma w sobie coś co sprawia że ogląda się przyjemnie i to według mnie on powinien dzisiaj przejąć pas od Brocka, no bo kto inny jak nie on? (I tak zrobi to Cena)

TYP: Braun Strowman