Matt Riddle o WWE, The Hardy Boyz w ROH, Teddy Long o Vickie Guerrero, Wywiad z Charlotte Flair

» EVOLVE Star Matt Riddle wystąpił gościnnie w podcaście Shining Wizards, w którym wypowiedział się na temat zainteresowania jego osobą ze strony WWE:

”Wiem, że przez cały czas mnie obserwują. Wydaje mi się, że WWE nie zmieniło zdania co do mojej osoby. Ja po prostu staram się bawić wrestlingiem 😛 i sprawia mi to przyjemność. W ciągu ostatnich kilku miesięcy podpisali kontrakty z brytyjskimi gwiazdami, a także z osobami na co dzień występującymi w EVOLVE. Jestem pewien, że kolejne gwiazdy dołączą do WWE po WrestleManii 33. Może ja będę wśród nich?”.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o tym, że podczas gali ROH Manhattan Mayhem VI, The Hardy Boyz pokonali ówczesnych mistrzów tag teamowych The Young Bucks, a następnie ogłosili, że podpisali kontrakt z federacją co oznacza iż Jeff i Matt w najbliższym czasie nie powrócą do WWE. Jednym z głównych powodów decyzji jaką podjęli bracia Hardy była swoboda twórcza jaka panuje w ROH oraz możliwość występowania dla innych niezależnych federacji.

» Przyszły WWE Hall of Famer Teddy Long wystąpił gościnnie w programie The Roman Show, w którym wypowiedział się na temat ślubu z Vickie Guerrero, do którego doszło na SmackDown:

”To było coś niesamowitego. Vickie była słodką kobietą i dokonaliśmy tak wiele tylko dlatego, że potrafiliśmy doskonale pracować jako zespół. Rozumieliśmy się niemal bez słów. W skrócie daliśmy fanom wrestlingu to na co od dłuższego czasu wyczekiwali”.

» WWE RAW Women Charlotte Flair w rozmowie dla RTE wypowiedziała się na temat kwestii wstydliwych dla kobiety w teraźniejszości:

”Negatywne komentarze odnośnie budowy ciała są najtrudniejsze dla kobiety. Ja uważam, że najlepszą rzeczą jaką mogą zrobić kobiety uprawiające wrestling jest odbieranie takich komentarzy w pozytywny sposób. Musimy ignorować niektóre szczeniackie zachowania, czy to za pośrednictwem portali społecznościowych (facebook, twitter, instagram), czy w życiu osobistym”.