Matt Riddle komentuje sytuację Tysona Fury’ego w WWE, Xavier Woods o wydarzeniach w Ameryce

» SmackDown’s Matt Riddle udzielił wywiadu dla Metro, w którym wypowiedział się na temat brytyjskiego mistrza boksu Tysona Fury’ego, który prawdopodobnie powróci do WWE:

Uważam go za jednego z najlepszych bokserów w historii boksu. Jest jednym z najlepiej walczących sportowców, których kiedykolwiek widziałem. Jest świetnym showmanem, potrafi mówić, ma charyzmę…. Myślę, że jeśli wróci do WWE, to zostanie kolejną supergwiazdą. Myślę, że może tego dokonać…. W przyszłości będzie miał jeszcze lepsze oraz większe pojedynki.

Jego ostatni występ w WWE z Braunem Strowmanem nie był moim ulubionym. Nie byłem największym zwolennikiem tego pojedynku, ale myślę, że ma czas na rozwój. Był w stanie zrobić wszystko jeśli chodzi o boks. Nie sądzę, żeby cokolwiek było w stanie powstrzymać Tysona Fury’ego. Uważam, że wciąż ma czas na walkę. Jest fanem wrestlingu, a jeśli naprawdę czegoś chce, to tego dokona. Historia już to pokazała”.

Bokser miał pojawić się na WrestleManii 36, ale z powodu COVID-19 nie mógł być częścią największego wydarzenia w historii wrestlingu. Tego dnia Drew McIntyre pokonał Brocka Lesnara zdobywając WWE Championship.

» WWE Superstar Xavier Woords był gościem specjalnym TwitchRivals, w którym wypowiedział się na temat bieżących wydarzeń w Ameryce:

ZOBACZ TAKŻE >>> Izyk Haze: Wywiad dla MyWrestling

Mój tata powiedział mi, że jest wiele osób, które mogą mnie nie lubić ze względu na, to jak wyglądam. Wyłącznie z powodu mojego koloru skóry. I niestety nie zawsze można z tym coś zrobić. Nie jest łatwo zmienić czyjeś nastawienie na dany temat. Wyjaśnił mi to, ale tak naprawdę nie rozumiem, nie rozumiałem tego, gdy byłem dzieckiem. Potem przez cały życie upewniał się, że wreszcie zrozumiem, o co mu chodziło. Musiałem ciężej pracować, aby traktowano mnie tak samo. W niektórych sytuacjach nawet nie wiedziałem, kim byłem. Kiedy robisz wszystko, co możesz, kształcisz się, starasz się być lepszym sportowcem, uczyłem się grać na instrumencie…. Robisz wszystko, co możesz ponieważ chcesz być lepiej traktowany. Chcesz zrozumieć te rzeczy od podstaw. Jeśli nie byłeś w takiej sytuacji, to masz wiele do nadrobienia. Jeżeli ktoś mnie nie lubi, to spoczywa na mnie bardzo duży obowiązek poradzenia sobie z nienawiścią tych ludzi. Nie jest, to proste, ale dziękuje rodzicom, którzy przekazali mi tą informację. Nie chciałem być mądrzejszy, chciałem być świadom tego, co mnie czeka. To był pierwszy cel w naszym domu.