Maria Kanellis opowiada o swoich nagich fotografiach, Jim Ross niezadowolony z pozycji Nakamury w WWE, Tessa Blanchard obecna na SmackDown Live

» W zeszłym roku Maria Kanellis była jedną z kobiet, które ucierpiały z powodu wycieku nagich fotografii w związku z czym postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie:

Co powiesz dziecku o byciu w Playboyu?

”Nigdy nie myślałam i nie bałam się pochwalić swoim ciałem. Nigdy nie obawiałam się tego, że jestem seksowna i nie chce, aby mój syn bądź moja córka bała się swojego ciała. Chce, aby moje dzieci były pewne siebie. Mike i ja nie chcemy tego, aby nasze dzieci się czegokolwiek obawiały i mimo wszystko, mimo wycieku zdjęć, na których jestem nago również się tego nie wstydzę. Co powiem moim dzieciom? Może to, że ich mama kupiła dom wykorzystując wielką szansę”

» Jim Ross w swoim najnowszym podcaście wypowiedział się na temat obecnej przygody Shinsuke Nakamury z WWE:

”Myślę, że Shinsuke Nakamura jest jedną z najbardziej fascynujących osób jakie kiedykolwiek widziałem w mojej karierze. On ma zaplecze w MMA, jest dobrze przygotowanym fizycznie wrestlerem i widziałem o wiele więcej ze strony zawodnika z Japonii i mam nadzieję, że w WWE będzie mógł zaprezentować swoje największe umiejętności czego dowodem były jego występy w New Japan Pro Wrestling”.

» Uczestniczka zeszłorocznego turnieju WWE Mae Young Classic Tessa Blanchard pojawiła się na backstage’u podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live o czym możemy dowiedzieć się z poniżej zamieszczonych zdjęć: