Luke Gallows, Karl Anderson, Enzo Amore i inne gwiazdy wrestlingu nagrały wrestlingowy event!

“The Big LG” Doc Gallows, Karl Anderson i Rocky Romero to jedne z głównych gwiazd, które uczestniczyły w nagraniach “Talk ‘N Shop A Mania” – wrestlingowego show, którego emisja nastąpi na FITE TV w sobotę 1 sierpnia. Nagrania skończyły się na początku tego tygodnia.

Oprócz nich wiele innych ciekawych osobistości było częścią nagrań, byli to m.in.: Enzo Amore, Heath Slater, Willie Mack, Curt Hawkins, The Rock n’ Roll Express, Alex Koslov, Mike Bennett, Maria Kanellis, Chavo Guerrero, Swoggle, Impact Executive Vice President Scott D’Amore, Johnny Swinger, Teddy Long, Tyson Dean, Jeff Lewis Neal, Raven’s Flock (Sick Boy, Lodi, Reese & Scotty Riggs) oraz D’Lo Brown.

Nie znamy za wiele szczegółów tego wydarzenia, ale pewne jest to, że podczas oglądania tego wyjątkowego show możemy spodziewać się wielu zabawnych momentów i walk. Nagrano chociażby “Boner Match” stanowiący parodię Boneyard Matchu z tegorocznej WrestleManii.

Event został nagrany na podwórku Gallowsa przy użyciu jego własnego ringu. Zanim ktokolwiek dostał pozwolenie na wejście na jego teren musiał przejść ścisłą kontrolę związaną z COVID-19.

Anderson opublikował na Twitterze malutką zapowiedź tego czego możemy się spodziewać:

Jak prezentuje się ring? To z kolei możecie zobaczyć na materiałach umieszczonych poniżej: