Lilian Garcia na temat doświadczenia zdobytego w WWE, Co czeka nas na evencie Ring of Honor ”All Star Extravaganza 8”? Zwycięstwo Darrena Bongiovanniego, Walki zapowiedziane na EVOLVE 69, Aries vs Almas w przyszłym tygodniu w NXT

» Była WWE Ring Announcer Lilian Garcia niedawno udzieliła wywiadu dla Naluda, w który wypowiedziała się na temat swojej dawnej pracy jako spiker oraz doświadczenia jakie zyskała dzięki WWE:

Co było najtrudniejsze w pracy jako ring announcing?
”Zasady!!! Czasami tuż przed pojedynkiem dowiadywałam się co mam robić i większość moich występów była improwizacją, ale wydawało mi się, że robiłam to dobrze. Musiałam zapamiętać każde słowo, dokładnie tak jak zostało ono napisane”.

Lilian jakie było twoje najzabawniejsze/najstraszniejsze doświadczenie w WWE?
”Myślę, że to wydarzyło si w Londynie, gdzie zjadłam pewną rzecz która mi bardzo zaszkodziła, ale teraz ta sytuacja dla mnie stała się zabawna”.

» Walką wieczoru gali Ring of Honor ”All Star Extravaganza 8” będzie starcie ROH World Championa Adama Cole’a z Michaelem Elginem, który w 2014 roku przełamał złą passę i jako pierwszy zakończył długie panowanie Adama jako ROH World Championa. 30 września, czyli podczas ROH All Star Extravaganza 8 odbędzie się turniej o ROH World Six Man Tag Team Championship.

» Według najnowszych statystyk Darren Bongiovanii odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w NXT. Poprzednio występował głównie w walkach tag teamowych.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się 11 września podczas eventu EVOLVE 69:

New Talent Test #1
Tony Nese vs. Darby Allin

New Talent Test #2
Ethan Page vs. David Starr

New Talent Test #3
Tracy Williams vs. Chuck O’Neil

New Talent Test #4
Fred Yehi vs. Travis Gordon

» Na przyszłotygodniowym odcinku NXT odbędzie się single match, w którym Austin Aries zmierzy się z Andrade ”Cien” Almasem. Pojedynek ten został ustalony podczas wczorajszego NXT Live Eventu.