Kurt Angle zadowolony z występu na WrestleManii, Carmella o realizacji walizki MiTB, Milczący Braun Strowman

» WWE Hall of Famer Kurt Angle wypowiedział się na temat treningu, jaki odbył z Rondą Rousey. Miał on na celu przygotowanie go do pierwszego występu od 12 lat na WrestleManii. Przeciwnikami tej dwójki będą WWE COO Triple H oraz Stephanie McMahon.
”To dla mnie ważna chwila, ponieważ pierwszy raz od 12 lat wystąpię na WrestleManii. Zawsze chciałem mieć przynajmniej jeden swój moment na WrestleManii”.
EXCLUSIVE: @RealKurtAngle thinks @RondaRousey is going to prove a lot of people wrong TONIGHT at #WrestleMania! pic.twitter.com/1STQNpYttp
— WWE (@WWE) 8 kwietnia 2018
» Spikerka WWE przeprowadziła wywiad z Carmellą, która wypowiedziała się na temat walizki Money in the Bank. Carmella także wyjawiła, że ostatnio ciężko jej się zasypia, ponieważ wciąż się zastanawia nad realizacją walizki umożliwiającej jej walkę o mistrzostwo w każdym momencie:
EXCLUSIVE: Has @CarmellaWWE arrived at the @MBSuperdome with plans to cash in her #MITB contract tonight? #WrestleMania pic.twitter.com/4A7NKdsr8v
— WWE (@WWE) 8 kwietnia 2018
» Spikerka WWE dogoniła Brauna Strowmana i zadała mu pytanie dotyczące jego tag team partnera na WrestleManii. Niestety były członek The Wyatt Family nie miał nic do powiedzenia w tej sprawie:
EXCLUSIVE: If you ask @BraunStrowman who his #WrestleMania tag team partner is, you may quite literally drive him away… pic.twitter.com/Ir0H1LDu2s
— WWE (@WWE) 8 kwietnia 2018
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.