Kto zawalczy z Hangmanem Pagem na Double or Nothing – w grę wchodzi CM Punk?, Przeciwnik Pięknego Kawalera na KPW Arena 14: Następny poziom

» Po tym jak pojawiły się problemy z PAC’em dotyczące jego występów w AEW, federacja odwołała jego walkę z Adamem Pagem i szuka obecnie nowego przeciwnika dla Hangmana. Dave Meltzer za pośrednictwem Wrestling Observer Radio wyznał, że federacji zależy na tym, aby był to Jon Moxley (Dean Ambrose). Nie mogą oni sprowadzić na miejsce PAC’a kogoś nieznanego, bo mogłoby się to wiązać z gwizdami na arenie. Musi to być zatem osoba na równi PAC’a lub nawet ktoś z większym nazwiskiem. Meltzer zauważa jednak, że Moxley skupia się obecnie na pracy przy filmie “Cagefighter” i nie chce przyjmować żadnych wrestlingowych bookingów do momentu, gdy nie ukończy obowiązków na planie filmowym. Mija się to jednak z tym co powiedział jakiś czas temu Jack Swagger, według którego Moxley zadebiutuje właśnie na Double or Nothing.

» Jeśli chodzi o zastępstwo dla Hangmana Page’a, pojawiły się też spekulacje na temat Joey’ego Ryana i CM Punka. Tutaj jednak też pojawiają się komplikacje, ponieważ Punk komentuje w tym dniu galę Cage Fury Fighting Championships MMA, która odbywa się 300 mil od Las Vegas. Ryan z kolei zabookowany jest na galę sceny niezależnej – Absolute Intense Wrestling.

» W dniu wczorajszym Kombat Pro Wrestling ogłosiło kto będzie przeciwnikiem Pięknego Kawalera na galę KPW Arena 14: Następny poziom. Jak widać na załączonym niżej obrazku, został nim “Overkill” Mark Haskins.

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Haskins to obecny zawodnik Ring of Honor, który ma za sobą także występy w takich federacjach jak TNA, Defiant Wrestling, czy Progress.