Kto wprowadzi Goldberga do Hall of Fame?, Sting oraz Rey Mysterio na evencie Horro Hound, Kto nowym Cruiserweight Championem?

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że osobą która wprowadzi Billa Goldberga do WWE Hall of Fame będzie Paul Heyman.

”Paul Heyman był na ringu w związku z niektórymi występami Billa Goldberga. Teraz pełni on rolę adwokata Brocka Lesnara. Wprowadzi on byłego członka WCW, World Heavyweight oraz Universal Championa Billa Goldberga. Ceremonia odbędzie się 6 kwietnia podczas weekendu z WrestleManią 34”.

» WWE Hall of Famer Sting zrobił sobie zdjęcie z Reyem Mysterio podczas eventu Horro Hound Weekend. Wszystko wskazuje na to, że wrestler z Meksyku jest w pełni sprawny i gotowy do powrotu na ring WWE. W tym miesiącu Rey zmagał się z urazem lewego bicepsa podczas eventu Northeast Wrestling.

» Podczas WrestleManii 34 Mustafa Ali zmierzy się z Cedrickiem Alexanderem. Ten pojedynek wyłoni nowego WWE Cruiserweight Champion. Jak się okazało Mustafa wyjawił, że nie wierzy w akceptację ze strony WWE Universe, ale udowodni im że się mylą: