Kto według Charlotte Flair jest przyszłością WWE?, Były wrestler WWE NXT wystąpi na NJPW Strong Nemesis

» Podczas tournee WWE po Wielkiej Brytanii, Charlotte Flair udzieliła wywiadu dla BT Sport, w którym wypowiedziała się na temat przyszłości kobiecej dywizji WWE oraz rywalizacji z Sashą Banks.

Po pierwsze chcę powiedzieć, że Rhea Ripley jest przyszłością. Naprawdę wierzę, że będzie stanowiła o sile kobiecej dywizji. Dobrym przykładem jest Money in the Bank, gdzie była nietykalna i wyszła jako gwiazda. Tamtej nocy mogła mnie pokonać. Po prostu jestem starsza i posiadam większe doświadczenie, ale jestem z niej naprawdę dumna. Widzę, jak się rozwija i zdobywa doświadczenie.

Oczywiście Bianka, z którą w ciągu kilku tygodni mieliśmy kilka pojedynków jeden po drugim na RAW. Była to fantastyczna okazja do sprawdzenia się. Oczywiście są jeszcze nowe dziewczyny, ale dla mnie Bianka i Rhea są obecnie najlepsze. To ekscytujący czas dla kobiecej dywizji w WWE.

Rywalizacja i chemia z Sashą Banks:

Między moją osobą i Sashą jest chemia. Brzmi to banalnie, ale żelazo zaostrza żelazo. Wierzę w to, że urodziłyśmy się po to, aby być w main evencie. Kiedy wchodzimy do ringu, wiesz że przed tobą stoją największe gwiazdy kobiecego wrestlingu. Przyjazd do Wielkiej Brytanii szczególnie dla mnie był bardzo wyjątkowy – tam stworzyliśmy doskonałe show, a fani otrzymali to na, co zasłużyli. Po raz pierwszy od bardzo dawna jesteśmy w tym samym brandzie. Po naszej rywalizacji oczekuję naprawdę wielkich rzeczy.

» Były wrestler WWE NXT Jonah znany również jako Bronson Reed pojawi się na wydarzeniu Strong Nemesis organizowanym przez federację New Japan Pro Wrestling.

Azjatycka firma potwierdziła, że Jonah pojawi się na Nemesis 9 grudnia 2021 roku. Show odbędzie się w Los Angeles. Tego wieczoru w ringu NJPW po raz pierwszy od trzech lat pojawi się Christopher Daniels.

Warto przypomnieć, że Jonah w ringu NJPW zadebiutował na ubiegłotygodniowym evencie Battle In the Valley w San Jose. Następnie w swoim ringowym debiucie pokonał Lucasa Rileya na tapingu Strong Detonation.