Kto sprawował władzę nad WWE PPV Evolution?, WWE planuje przywrócić WWE Tough Enough, Rusev przed szansą na US Title – Crown Jewel

» Ta sama ekipa produkcyjna, która pracuje z marką WWE NXT również miała okazję sprawować władzę nad zeszłotygodniowym PPV Evolution – podaje portal PWInsider.com. Większość pracowników produkcyjnych RAW oraz SmackDown przebywali w Charlotte przed poniedziałkowym odcinkiem czerwonej tygodniówki. Podobno za kulisami obecny był Vince McMahon, który na show przybył kilka minut przed rozpoczęciem i tylko obserwował wydarzenia.

» Wygląda na to, że oficjele WWE planują przywrócenie programu telewizyjnego WWE Tough Enough. Podobno zawodnicy/zawodniczki mają zostać umieszczeni na trasie/tournee razem z gwiazdami WWE – podaje PWInsider.com. Oczywiście zwycięzca otrzyma kontrakt od WWE i rozpocznie swoją przygodę z NXT. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy ten plan zostanie zrealizowany, ale jeżeli dowiemy się czegoś więcej, to od razu Was o tym poinformujemy.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że podczas dzisiejszego kickoff pre-show poprzedzającego główne wydarzenie PPV Crown Jewel odbędzie się WWE United States Championship Match. Obecny mistrz, czyli Shinsuke Nakamura zmierzy się z Rusevem, dla którego będzie, to kolejna szansa na zdobycie United States Title. Tak prezentuje się aktualna karta Crown Jewel:

Vacant WWE Universal Title Match
Brock Lesnar vs. Braun Strowman

WWE Title Match
Samoa Joe vs. AJ Styles

SmackDown Tag Team Title Match
The New Day vs. The Bar with Big Show

WWE United States Title Match
Rusev vs. Shinsuke Nakamura

WWE World Cup: One-Night Eight-Man Tournament
RAW First Round: Dolph Ziggler vs. WWE Hall of Famer Kurt Angle, Bobby Lashley vs. WWE Intercontinental & RAW Tag Team Champion Seth Rollins
SmackDown First Round: Randy Orton vs. Rey Mysterio, Jeff Hardy vs. The Miz

Tag Team Match
DX (Triple H i WWE Hall of Famer Shawn Michaels) vs. The Brothers of Destruction (The Undertaker i Kane)