Kto pomaga Jade Cargill w przygotowaniach do debiutu w WWE?

0

Jade Cargill jest bez wątpienia jedną z największych niewiadomych, jeśli chodzi o kobiecą dywizję WWE.

We wrześniu ubiegłego roku Cargill opuściła All Elite Wrestling na rzecz WWE. Może się ona poszczycić naprawdę długim runem z pasem TBS, ponieważ dzierżyła tytuł przez 508 dni! Wiele osób krytykowało jednak umiejętności wrestlingowe Amerykanki.

Podczas konferencji odnośnie Survivor Series: War Games, Triple H został zapytany, kiedy możemy spodziewać się debiutu Jade. Wówczas nie otrzymaliśmy konkretnej daty. „Hunter” stwierdził, że musi mieć pewność, iż Cargill będzie gotowa.

Sama zainteresowana pojawiła się zarówno na Raw, SmackDown, jak i NXT. Nie została jednak przypisana do żadnego z rosterów.

Okazuje się, że osobą, która najbardziej angażuje się w przygotowania byłej TBS Champion do debiutu w WWE, jest Natalya, a panie trenują w Tampie na Florydzie w słynnym „Dungeonie”. Pomaga im mąż Natalyi – Tyson Kidd. Kanadyjka wypowiedziała się na temat tej współpracy.

(…) i kiedy przyszła do mnie, do „Dungeon”… Jeżeli chodzi o mnie, to absolutnie uwielbiam. pracować z nowymi kobietami, które przychodzą do WWE. Bardzo mnie to ekscytuje. Uwielbiam jej (Cargill – przyp. red.) entuzjazm. Uwielbiam to, jak bardzo jest podekscytowana wskoczeniem w to. Wiem, że wiele przeszła, ponieważ niedawno zmarła jej mama, więc był to dla niej bardzo trudny okres w życiu, ale móc dać komuś taką odskocznię… Wierzę, że wszyscy razem stajemy się silniejsi i jestem również podekscytowana pracą z nią w WWE.

Oprócz wspomnianej współpracy, Cargill naturalnie trenuje również w WWE Performance Center. Wydaje się, że najbliższą okazją do debiutu zawodniczki, będzie Royal Rumble, które zbliża się wielkimi krokami.