KPW Arena 17: Odrodzenie – Materiał wideo oraz Wyniki

Gala organizowana przez polską federację Kombat Pro Wrestling o nazwie Arena 17: Odrodzenie odbyła się 21 sierpnia 2021 roku w Gdyni. Podczas wydarzenia wrestlingowego mogliśmy obserwować poczynania zagranicznych oraz polskich gwiazd wrestlingu takich, jak: Fynn Freyhart, David Oliwa czy Michael Kovac.

Zapraszamy do oglądania gali KPW Arena 17: Odrodzenie, która pierwotnie miała trafić na platformę VOD Pivotshare tak jak wcześniejsze gale. Niestety pojawiły się pewne komplikacje, w związku z czym gala dostępna jest na oficjalnym kanale Kombat Pro Wrestling na YouTubie.

Poniżej przedstawiamy oficjalny komunikat KPW wobec gali Arena 17: Odrodzenie.

Drodzy fani, gala KPW Arena 17: Odrodzenie miała trafić na platformę VOD Pivotshare tak jak nasze wcześniejsze gale. Mimo iż materiał był gotowy dość szybko, nie było możliwości zamieszczenia go na wspomnianej platformie. Pomimo wielu prób kontaktu z obsługą techniczną Pivotshare, nie udało się tego dokonać. Wszystko wskazuje na to, że portal zakończył swoją działalność, choć wciąż możliwy jest dostęp do zamieszczonych już materiałów. Ponadto podczas gali pojawiły się pewne problemy techniczne z oświetleniem, które wpłynęły na jakość naszych zdjęć i nagrań. Postanowiliśmy zatem, że gala KPW Arena 17: Odrodzenie będzie dostępna w całości za darmo na naszym kanale Youtube. Mamy nadzieję, że umili Wam to ten chłodny jesienny wieczór. Miłego oglądania!

Wyniki KPW Arena 17: Odrodzenie

1. Rosetti – Wrestling pokonał Zefira
2. Fynn Freyhart pokonał Richard “Ricky” Sky
3. Bracia Fux pokonali Eryk Lesak & Piotr “Opol” Opolski
4. GREG pokonał Crowchestera
5. David Oliwa – wrestler (c) pokonał Michael Kovac