Kontuzja Jeffa Hardy’ego?, Prezes Impact Wrestling odpowiada na pytania, Powrót 73-letniego wrestlera na ring

» Niewykluczone, że Jeff Hardy będzie musiał zrobić sobie małą przerwę od występów w telewizji, bowiem czekać go może nawet operacja. A, wszystko to w związku z odniesionym urazem ramienia, którego nabawił się podczas ostatniego RAW. Na piątkowym live evencie, miał on walczyć z Karlem Andersonem, jednak zastąpił go jego brat Matt. Na razie nie wiemy jak potoczy się to dalej, jednak o wszystkim będziemy informowali na bieżąco.

» Prezes Impact Wrestling – Ed Nordholm udzielił ostatnio wywiadu dla Ottawa Citizen. Poniżej możecie przeczytać jego fragmenty:

  • W jaki sposób GFW/Impact Wrestling różni się od WWE?

“Naszym wyznacznikiem jest “Mniej gadki, więcej akcji”. Jest to styl, który koncentruje się bardziej na akcji w ringu, aniżeli na storyline’ach. Nie bierzemy niczego od WWE, to jest ich produkt i robią oczywiście spektakularną robotę. Jednakże my mamy bardzo dobre show z utalentowanymi, wysportowanymi wrestlerami.”

  • Co zadecydowało o wybraniu Ottawy na miejsce gali Bound for Glory, a nie przykładowo Montreal lub Toronto?

“To stolica kraju, dobre miejsce na naszą premierową galę poza Orlando. Co do Toronto … dojedziemy i tam, pewnie kiedyś po drodze.”

» Do ciekawego zdarzenia doszło podczas ostatniej gali Big Time Wrestling w Raleigh. 73-letni Terry Funk powrócił na ring, aby razem z Rock ‘N Roll Express stawić czoła Jerry’emu Lawlerowi, Brianowi Christopherowi oraz Doug Gilberterowi. Według fanów zgromadzonych na miejscu, walka była trochę chaotyczna i zakończyła się dyskwalifikacją jednego z teamów po ataku na sędziego.

Czy sądzicie, że walki z udziałem takich legend są jeszcze potrzebne, czy lepiej dla ich zdrowia, żeby sobie odpuścili?