Kontrakt Tysona Kidda, Dumny Triple H, Przyszłość CM Punka, Zapowiedzi Backlash, Wywiad z Kevinem Owensem

» W jednym z odcinków UFC Embedded poprzedzających galę UFC 203, podczas której swój debiut w oktagonie odbył były mistrz WWE CM Punk, pokazał on pokój, w którym poinformował Vince’a McMahona o tym, że jedzie do domu i kończy pracę dla WWE. Fragment, w którym Punk pokazuje wspomniane pomieszczenie rozpoczyna się w 1.37:

» Na Twitterze MLW Radio pojawił się wpis, który zaprzecza plotkom o kontrakcie Tysona Kidda, krążącym ostatnio w internecie. Plotki mówiły, że kontrakt zawodniczy Tysona dobiegł końca lub jest już bardzo blisko wygaśnięcia i WWE nie zamierza przedłużać współpracy z Kiddem. MLW Radio podaje informacje, mówiącą, że kontrakt Kidda został przedłużony kilka miesięcy temu oraz, że wszelkie plotki na ten temat nie są prawdą.

» Triple H może być dumny ze swoich decyzji, o powoływaniu kolejnych zawodników z NXT do głównego rosteru WWE. Hunter zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym widzimy trzech byłych mistrzów NXT, którzy mierzyli się w Triple Threat Match’ach głównych walk ostatnich live eventów WWE w: Londynie, Manili oraz w Szanghaju.

» Po swojej walce na UFC 203 CM Punk udzielił Joe Rogan’owi, krótkiego wywiadu w oktagonie, poniżej krótka wypowiedź Punka:

” W życiu albo idziesz na całość, albo idziesz do domu. Lubie wyzwania. To była wielka góra, na którą próbowałem się wspiąć, jednak dziś nie udało mi się dotrzeć do szczytu. To nie znaczy, że sie poddam.”

» Poniżej krótkie zapowiedzi video walk, które odbędą się na dzisiejszej gali WWE Backlash:

» Kevin Owens był gościem w Talk is Jericho, podczas którego został poruszony temat tego kiedy KO dowiedział się o zdobyciu przez niego WWE Universal Championship. Owens przyznał, że został poinformowany o tym trzy godziny przed rozpoczęciem RAW. Zaznaczył także, że fakt iż to Triple H był osobą dzięki, której zdobył Universal Championship bardzo wiele dla niego znaczył. Opowiedział o tym, że podziękował Triple H’owi wtedy w ringu, jednak nie dziękował tylko za mistrzostwo, ale za wszystko co Triple H dla niego zrobił, za to że dał mu szanse mimo, że nie pasuje on na ‘typową gwiazdę WWE’