Kiedy WWE otworzy się na fanów?, Peyton Royce opowiada o początku przyjaźni z Billie Kay, The Miz ujawnia z kim chce zawalczyć na SummerSlam, Rodzice gwiazdy WWE zarażeni koronawirusem

» WWE zapraszało na widownię rodzinę i przyjaciół, aby zapełnić pustki, lecz wtedy okazało się, że jeden z adeptów NXT ma koronawirusa i wycofano się z tego pomysłu. Federacja ma jednak nadzieję, że wkrótce fani wrócą na show na żywo. Podobno firma McMahonów zarezerwowała wstępne terminy nagrań na żywo RAW. To dobry znak dla przywrócenia widowni, ale również wszystkie plany mogą pójść z dymem. Wrestle Votes podaje, że WWE planuje przywrócić pełne trybuny już we wrześniu.

Nie wiemy do końca co przyniesie przyszłość. Podobno wśród federacji znaleziono kolejnych ludzi zarażonych koronawirusem, więc trzeba będzie wprowadzić kolejne korekty. Zobaczymy, czy wrześniowe plany się ziszczą, czy to tylko optymistyczna prognoza.

» Podczas rozmowy z Chrisem Van Vlietem Peyton Royce została zapytana o jej wieloletnią przyjaźń z Billie Kay. W szkole średniej dzieliły ich 4 lata, ale jakoś dowiedziały się, że obie są fankami wrestlingu. Połączenie pro-wrestlingowe wystarczyło, aby nawiązać przyjaźń na całe życie. Pomogło również to, że najwyraźniej były jedynymi fankami pro-wrestlingu w całej szkole.

Billie jest starsza o 4 lata. Kiedy zaczynałem liceum, Billie była seniorem. Byłam przez nią bardzo onieśmielona, ponieważ ona jest tą ładną, wysportowaną dziewczyną. Szczerze mówiąc, nawet nie wiem, skąd wiedziałyśmy, że oboje jesteśmy fankami wrestlingu. Byłyśmy jedynymi fankami wrestlingu w szkole średniej i okazało się, że największymi

» WWE zaplanowało SummerSlam na 23 sierpnia, które odbędzie się w Performance Center, ale nie zmienia to znaczenia wakacyjnego wydarzenia. Podczas rozmowy z Sports Illustrated The Miz stwierdził, że chce walki tag-team na SummerSlam. Jego partnerem z wyboru jest oczywiście John Morrison. The Miz stwierdził, że on i Morrison chcą zmierzyć się z Danielem Bryanem i Drew Gulakiem na największej imprezie tego lata. Miz i Daniel Bryan mają ze sobą wiele historii. A-Lister stwierdził, że pokonanie Daniela Bryana jest zawsze jedną z jego ulubionych rzeczy.

Za każdym razem, gdy mogę pokonać Daniela Bryana, to jest to jedna z moich ulubionych rzeczy, którą mogę zrobić w WWE. I za każdym razem, gdy mogę pobić osobę zazdrosną o Daniela Bryana, jest to również jedna z moich ulubionych rzeczy.

Vince McMahon nie wybiega myślami tak daleko jak na SummerSlam, nadal koncentruje się na Extreme Rules. Miz z pewnością wydaje się mieć dobry pomysł, jeśli chodzi o walkę na SummerSlam. Zobaczmy, co federacja ostatecznie dla niego zarezerwuje, ponieważ w tym przypadku może po prostu dostać to, czego chce.

» Lana poinformowała, że jej mama przebywa na OIOM-ie w związku z zakażeniem koronawirusem. Teraz okazuje się, że również jej tata uzyskał pozytywny test na COVID-19. Wrestlerka oświadczyła na Twitterze, że to oszałamia ją. Jej rodzice nigdy nie wychodzą z domu. Poprosiła fanów, aby modlili się za rodziców.

Lana jest bardzo blisko ze swoją rodziną. To jest bardzo trudny czas i nasze myśli są w tym czasie z Laną i jej całą rodziną. Nie jest sama w radzeniu sobie z niszczycielskimi efektami COVID-19. Matka Konnana zmarła na koronawirusa. Kevin Owens miał również namiętne zdanie na temat noszenia masek, gdy mówił o pogrzebie swojego dziadka.