Jon Moxley o przybyciu Claudio Castagnoli’ego i przyszłości jako tymczasowy Mistrz AEW

Jon Moxley wypowiadał się ostatniej niedzieli podczas sesji medialnej po gali Forbidden Door i skomentował fakt, iż Claudio Castagnoli został członkiem Blackpool Combat Club.

Dodatkowo Moxley mówił, co go czeka teraz, gdy jest tymczasowym mistrzem świata AEW.

„To świetna wiadomość! Blackpool Combat Club powstał w idealnym czasie i jest dla mnie idealnie dopasowany, po prostu pasuje idealnie do mojego gimmicku. Claudio jest prawdziwym uczniem Regala i moim prawdziwym partnerem treningowym. Razem się rozwijaliśmy i dużo razem podróżowaliśmy”.

„Kiedyś powiedziałem coś o „Hej, musimy razem krwawić, jeśli chcesz być w mojej drużynie”, walczyłem z Claudio milion razy. Wielokrotnie przeze mnie krwawił. Możecie wrócić w przeszłość i sprawdzić, jakie to były świetne widowiska. Raz wbiłem mu zęby prosto w gardło, a on nosił aparat ortodontyczny dla dorosłych przez dwa lata. Więc spędziliśmy dużo hardkorowych chwil, przeszliśmy razem długą drogę. Jest legalnie częścią grupy”.

„Teraz chcę tylko być coraz lepszym. Czuję, że teraz jest to również punkt wyjścia, wydaje mi się, że to punkt odniesienia, do którego próbowałem dotrzeć, to, co wyobrażałem sobie w mojej głowie przez trzy lata, teraz zaczyna stawać się rzeczywistością. Otaczają mnie prawdziwi faceci. Uwielbiam trenować, uwielbiam się uczyć, uwielbiam stawać się lepszy, próbować różnych rzeczy, uwielbiam pomagać innym zawodnikom.”


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl