Johnny Impact o swoich planach na 2019 rok, All Elite Wrestling oraz walkach Ultimate X

Przyszłość wielu wrestlerów jeśli chodzi o 2019 rok jest niepewna. Zupełnie inaczej jest w przypadku gwiazdy Impact Wrestling – Johnny’ego Impacta. W rozmowie z WINCLY Podcast odpowiedział on na kilka ciekawych pytań. Poniżej możecie przeczytać fragmenty z ich rozmowy:

  • Czy wiążesz przyszłość z Impact Wrestling?

“Tak, zostaję tam. Ostatnio zrobiliśmy duże postępy i mam nadzieję, że w 2019 roku Impact Wrestling będzie miało możliwość przejścia do większej telewizji. Trzeba powiedzieć, że ta federacja wiele już zniosła, nieraz była w krytycznym stanie, ale cały czas stoi na nogach i to jest najważniejsze. Jestem z tego naprawdę dumny. Bycie częścią tego zespołu i bycie mistrzem świata oraz możliwość reprezentowania tej marki w następnym roku jest dla mnie czymś naprawdę ekscytującym.”

  • Co sądzisz o spekulacjach na temat powstania All Elite Wrestling?

“The Bucks i Cody dopiero zaczynają. Nie jestem w stanie odpowiedzieć czy to będzie trwało, czy nie.”

  • Co sądzisz o walkach Ultimate X?

“Zawsze byłem zafascynowany walkami Ultimate X. Oglądając je, byłem ciekawy jak ja poradziłbym sobie w takim starciu. Możliwość wzięcia udziału w Ultimate X byłaby dla mnie fascynująca. Gdybym mógł, chętnie spróbowałbym się już na Homecoming, ale szczerze mówiąc, nie zrezygnuję z walki z Brianem Cagem w obronie mojego tytułu mistrza świata.”

Przypomnijmy, że gala Homecoming PPV odbędzie się 6 stycznia w Nashville. Johnny Impact zmierzy się wtedy w walce wieczoru z Brianem Cagem. Innymi atrakcjami będą Ultimate X Match oraz LAX vs The Lucha Bros o mistrzostwo Tag Teamów.