Don Callis: Impact na Pursuit będzie seksowniejsze, ostrzejsze i trochę bardziej hardcorowe

Don Callis gościł ostatnio w Killing The Town Podcast, gdzie poruszył wiele ciekawych tematów na temat Impact Wrestling.

  • Wystąpienie Ravena w Impact

“Pytasz mnie jak wspaniale było mieć Ravena w swoim programie TV? Muszę ci powiedzieć, że będąc w sklepie ze słodyczami w mojej głowie narodził się pomył ściągnięcia Ravena. Zawsze uwielbiam spędzać z nim czas i wiele się od niego nauczyłem, nawet tylko z nim rozmawiając. On był naprawdę wielki, nikt nie musiał pisać dla niego scenariuszy. Raven ma świetne wyczucie. Josh Mathews opisał go jako Keyser Söze pro wrestlingu. Myślę, że jest to idealna postać dla Ravena w tym momencie jego kariery. Jest jak Keyser Söze, przestępca, umysł mistrza. Podsumowując, była to naprawdę fajna rzecz zobaczyć Ravena w Impact.”

  • Praca w Impact Wrestling po byciu nieaktywnym przez tyle lat

“Przez 13 lub więcej lat nie brałem udziału w tym biznesie. Móc wrócić do tego było po prostu świetne. Ludzie pytają, co sprawia mi największą frajdę. Odpowiadam – praca z talentami. Zawsze to kochałem. Zawsze uwielbiałem odgrywać rolę i przekazywać wiedzę jaką posiadałem, czy to z promami czy innymi sprawami. Są to obszary, które moim zdaniem były całkiem dobre w mojej karierze. Skupiamy się na ciężkiej pracy. To jest naprawdę fajne.”

  • Umowa telewizyjna z Pursuit Channel

“Niedawno ogłosiliśmy nasze rozstanie z POP TV, które było dla nas świetnym partnerem. Wielu fanów pomyślało – powinniście teraz trafić do innej telewizji. Zatem poinformowaliśmy, że przenosimy się z transmisjami Impact do Pursuit Channel, co jest dla mnie bardzo ekscytujące. Nasza firma Anthem nie jest tylko właścicielem kanałów takich jak Fight Network czy Game TV, ale posiada również znaczące udziały właśnie w Pursuit. To dla nas świetny ruch strategiczny i myślę, że ludzie pokochają bardziej seksowniejszy, ostrzejszy i może nawet trochę bardziej hardcorowy Impact Wrestling. Jestem tym wszystkim naprawdę bardzo podekscytowanym.”

Don Callis pochwalił również takich wrestlerów jak Sami Callihan, Dave & Jake Crist, Brian Cage oraz Johnny Impact.