John Cena w obsadzie Szybcy i Wściekli 9, Czy doszło do walki kobiet na Super ShowDown?, Ali przekazuje wynagrodzenie na cele charytatywne

» Lider Cenation John Cena oficjalnie został dodany do obsady filmy “Szybcy i Wściekli 9”, którego produkcja rozpocznie się wkrótce, a premiera filmu zaplanowana jest na 22 maja 2020 roku. Jak się okazuje John nie spotka się z The Rockiem, gdyż ten nie będzie członkiem obsady, co z pewnością zszokowało wielu jego fanów.

» Oficjele WWE do ostatniej chwili walczyli z władzami Arabii Saudyjskiej o zorganizowanie walki z udziałem Alexy Bliss oraz Nattie. Niestety organizatorzy Super ShowDown nie zgodzili się na takowy pojedynek z wiadomych względów, jednak można zauważyć, że powoli idą na rękę WWE, więc możliwe, iż podczas kolejnego wydarzenia obejrzymy starcie z udziałem kobiet. Mimo wszystko, panie otrzymały wynagrodzenie od federacji za przylot na show i wzięcie udziału w akcjach charytatywnych, które odbywały się w tym czasie w Arabii.

» WWE Superstar Ali za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że swoją wypłatę za galę WWE Super ShowDown przekaże na cele charytatywne. Warto zaznaczyć, że gwiazdy WWE otrzymują znacznie większe wynagrodzenie za eventy organizowane w Arabii Saudyjskiej i na co dzień nie mogą liczyć na takie kwoty.