John Cena obecny na gali No Mercy 2017, Aktywność Emmy na Twitterze, Pete Dunne skutecznie obronił pas, Donald Nemeth przyznał się do zabójstwa

» WWE Free Agent John Cena został zapowiedziany jako jeden z uczestników gali WWE PPV No Mercy, która odbędzie się 24 września w Staples Center in Los Angeles, CA. Jeśli rzeczywiście zawodnik ten się pojawi na gali No Mercy to będzie jego pierwszy występ na gali z udziałem wyłącznie gwiazd należących do czerwonego brandu. Warto dodać, że także Brock Lesnar został zapowiedziany jako jeden z uczestników gali No Mercy.

» WWE RAW Women Emma za pośrednictwem Twittera opublikowała post, który miał na celu zwrócenie uwagi Generalnego Managera Monday Night RAW Kurta Angle’a:

» WWE United Kingdom Champion Pete Dunne udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat odniesionego zwycięstwa w Fatal 4-Way Matchu podczas Night 1 of “Shug’s Hoose Party 4, czyli eventu organizowanego przez federację Insane Championship Wrestling:

» Portal PWInsider.com informuje o tym, że brat Dolpha Zigglera, czyli Donald Nemeth przyznał się do popełnienia brutalnego przestępstwa, w którym zginął weteran piechoty morskiej Joshua Mascol. Wyrok zostanie ogłoszony 28 sierpnia.