Zaskakujący debiut wschodzącej gwiazdy na Monday Night RAW

Jeff Hardy zdradza szczegóły na temat swojego Swantom Bombu podczas AEW Dynamite

Podczas AdeFreeShows Supershow Live, gwiazda AEW Jeff Hardy omówił tag team match na AEW Dynamite z udziałem The Hardys, Stinga i Darby’ego Allina vs. The Andrade Family Office. Według doświadczonego wrestlera, to właśnie Darby Allin był tym zawodnikiem, który przekonał go do wykonania ryzykownego Swanton Bomb ze ściany.

Hardy o Young Bucks:

„Oglądając mecz Young Bucksów nie musisz się martwić o wyliczenie poza ringowe. Nie musisz się martwić o pięciokrotne liczenie. To jest rozrywka. Fizyczna, ale rozrywka. To inspiruje. Mecz Young Bucksów, który odbył się wczoraj był niesamowity. Taki pełen gracji, po prostu piękny, a jeśli uda nam się stanąć  w ringu z tymi chłopakami i powalczyć będziemy zadowoleni. To może być niesamowite wydarzenie, więc liczę, że tak się stanie. To właśnie mnie inspiruje, jeśli chodzi o wolność, jaką daje brak zasad”.

Hardy o Darbym Allinie przekonującym go do wykonania Swanton Bomb ze ściany na Dynamite:

„Darby Allin. Zaznaczę to po raz kolejny. Spotkałem Darby’ego jakiś czas temu. On powiedział ‚hej stary, jestem Darby’. Ja powiedziałem ‚hej stary, jestem Jeff i tyle’. Kiedy po raz pierwszy spotkałem się z Tonym Khanem, prezes powiedział, że w firmie jest taki gość, który nazywa się Darby Allin. Określają go mianem nowego Jeffa Hardy’ego”. Potem zacząłem oglądać jego walki, a ludzie coraz częściej mówili, że wyrasta kolejnym Shawnem Michaelsem. W ogóle w to nie wierzę. On jest pierwszym Darbym Allinem”.

O swoim Swantom Bombie ze ściany:

„Znalazł to miejsce i poszedł tam na górę. Wszyscy tam weszli i poczuli to. To było cholernie trudne, a ja tak się bałem, że się poślizgnę i zrobię sobie krzywdę. Mam dwie córki i żonę, którą kocham ponad życie. Tak się bałem, że stanie mi się krzywda, ale wszystko poszło gładko. Tak, Darby Allin”