Jeff Hardy o swojej kontuzji i powrocie do ringu, Występy Emmy na scenie niezależnej, Angelico odejdzie z federacji AAA

» Po specjalnym wydarzeniu Starrcade otrzymaliśmy krótki wywiad z byłym RAW Tag Team Championem Jeffem Hardym, który jakiś czas temu nabawił się kontuzji ramienia co mogliśmy zaobserwować podczas gali PPV Great Balls of Fire w starciu 30 minutowym Iron Man Tag Team, gdzie rywalami The Hardy Boyz byli Sheamus oraz Cesaro. Jeff ostatnio wyjawił, iż jego rehabilitacja przebiega bardzo sprawnie i ma nadzieję, że do ringu powróci już w kwietniu przyszłego roku tak, aby zdążyć na WrestleManie 34.

» Była zawodniczka WWE, Emma za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, że w przyszłym roku, a dokładniej w lutym pojawi się na scenie niezależnej w takich federacjach jak chociażby: AIW, WrestlePro. Warto zaznaczyć, że będzie ona występowała na scenie niezależnej jako Tenille Dashwood, ponieważ prawa autorskie do ring name’u Emma posiada WWE.

» Tymczasem Angelico za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawił, że na początku stycznia przyszłego roku przeprowadzi się z Meksyku do Hiszpanii, gdzie zamierza kontynuować swoją przygodę z wrestlingiem w Europie. Warto zaznaczyć, że w swoim dorobku ma występy dla: AAA, a także Lucha Underground.