Io Shirai już wkrótce w WWE, Brian Cage opowiada o swojej nieudanej przygodzie z WWE, Znamy kolejne pojedynki na 16th Anniversary Show

» Portal Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że Io Shirai nie weźmie udziału w turnieju ROH Women of Honor, ponieważ jej aktualnym celem jest dokończenie rehabilitacji i powrót do WWE. W sierpniu zeszłego roku oficjele WWE nie zdecydowali się na podpisanie kontraktu z zawodniczką ze względu na jej uraz szyi.

Znalezione obrazy dla zapytania Io Shirai WWE

» Lucha Underground & Impact Wrestling star Brian Cage zadebiutował podczas ostatniego odcinka Impact Wrestling, a następnie wystąpił gościnnie w podcaście Pancakes and Powerslams Show, gdzie wypowiedział się na temat swojej przygody z WWE:

”Miałem kontuzję pachwiny, a mimo to zostałem wrzucony do trzyminutowego squash matchu. Pomimo niesamowitych pojedynków z TJ Wilsonem, nie miały one praktycznie znaczenia więc byłem zdenerwowany faktem iż oficjele WWE nie robili sobie nic z naszych wysiłków. Następnie wylądowałem w Tough Enough, a kiedy znaleźliśmy się w mieście Fresno to spotkałem się z Johnem Laurinaitisem i zapytałem go jak ocenia mój występ, a on odpowiedział że było świetnie po czym dodał, iż możemy pójść na WrestleManię. Pomyślałem sobie później, dlaczego mnie okłamał? Nigdy tego się nie dowiedziałem. Byłem bardzo wkurzony tym faktem, ale mimo wszystko podziękowałem mu za współpracę oraz mój pobyt w Tough Enough. Teraz moje życie jest znacznie lepsze niż w przeszłości”.

» Federacja Ring of Honor poinformowała o tym, że 9 marca na evencie 16th Anniversary Show odbędzie się starcie z udziałem Cody’ego oraz Matta Tavena. Podczas grudniowej gali Final Battle, Cody stracił ROH World Championship na korzyść Daltona Castle, a następnie doszło do kilku konfrontacji z udziałem byłego mistrza oraz Matta. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków:

* Dalton Castle (c) with The Boys vs. Jay Lethal (ROH World Championship)
* Motor City Machine Guns (c) vs. The Briscoes (ROH World Tag Team Championship)
* Cody vs. Matt Taven