Informacje dotyczące sytuacji Luke’a Harpera w WWE, Seth Rollins wyśmiewa Brocka Lesnara i Rondę Rousey, Szczegóły WWE Worlds Collide 2019

» Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że prezes WWE Vince McMahon poinformował Luke’a Harpera na piśmie, że federacja WWE nie zaakceptuje jego prośby dotyczącej wydalenia z firmy. Wcześniej informowaliśmy Was, że kontrakt Harpera został przedłużony o sześć miesięcy ze względu na długość jego rehabilitacji, którą przechodził po kontuzji. Tak więc na pewno wrestler nie będzie mógł rozstać się z firmą aż do WrestleManii 36, czyli w 2020 roku. Po WrestleManii 35, Harper miał rozpocząć feud z Samim Zaynem, ale były członek The Wyatt Family dowiedział się, że jest niepotrzebny i jego postać nie zostanie użyta po WrestleManii w telewizji. Tak więc na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy do telewizji powróci Harper, ale jeśli dowiemy się czegoś w tej sprawie, to od razu Wam damy znać.

» WWE Universal Champion Seth Rollins udzielił wywiadu dla The Independent, w którym wyjawił, że nie zamierza być part timerem takim jak Brock Lesnar oraz Ronda Rousey:

“To bardzo fajna sprawa, że Brock Lesnar mógł pracować jako part timer przez dwa lata i było wspaniale mieć u siebie Rondę Rousey z tytułe mistrzowskim. Ta dwójka pokazała nam dominację, ale jeszcze lepszą rzeczą jest mieć mistrzów, którzy biorą udział we wszystkich live eventach, dzięki czemu fani chętnie wypełniają arenę. Cieszy mnie możliwość oglądania Becky Lynch oraz Kofiego Kingstona, którzy podobnie jak ja biorą udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez WWE i to się podoba wszystkim. Kiedy byłem dzieckiem często pojawiałem się na imprezach WWE i mogłem podziwiać Hulka Hogana, Breta Harta oraz Shawna Michaelsa, czyli facetów, którzy byli na samym szczycie. Oni stworzyli niesamowite perspektywy dla młodzieży i ja zamierzam kontynuować ich dziedzictwo”.

» W sieci WWE Network pojawiły się materiały wideo ze specjalnego turnieju WWE Worlds Collide. W trakcie show odbyły się takie starcia, jak 20-osobowy Męski Battle Royal, który wygrał Roderick Strong oraz 18-osobowy Woman Battle Royal, którego zwyciężczynią okazała się być Bianca Belair. Poniżej przedstawiamy materiały wideo: