IMPACT Wrestling 15.12.2020 – Wyniki

Czas na pierwszy Impact po Final Resolution a w drodze do Genesis! Co tym razem przyniosła tygodniówka? Czy Kenny Omega wysiadł ze swojego autobusu i pojawił się na arenie? Zobaczmy!

Walka nr. 1: Tenille Dashwood vs Alisha

Zwycięzca: Tenille Dashwood

Po walce na titatronie pojawił się Sami Callihan, który rzucił wyzwanie Eddiemu Edwardsowi, które ma raz na zawsze zakończyć ich rywalizację.

Na backstag’u Motor City Machine Guns udzielali wywiadu w którym zapowiedzieli że odzyskają pasy tag team. Wszystko to widział Karl Anderson i Kenny Omega. Mistrz AEW zmotywował swojego przyjaciela by ten udał się natychmiast w stronę Sabina i nie pozwolił tak do siebie mówić. Karl wszedł natychmiast do budynku gdzie odbywa się tygodniówka jednak tam skonfrontował się z mistrzem IMPACT i po tym jak dołączyli do niego MCMG postanowił się wycofać.

W ringu jest już Moose, który przypomniał, że to za jego sprawą WIllie Mack jest kontuzjowany i nie pojawi się do końca roku w ringu. Denerwuje go też to, że mimo jego dokonań w ciągu ostatnich tygodni wszyscy i tak mówią o Rich’u Swannie. Na arenie pojawił się nieoczekiwanie Wllie, który został zatrzymany przez ochroniarzy. Mack wyzwał samozwańczego mistrza TNA na pojedynek podczas Genesis. Moose zaakceptował wyzwanie a następnie doszło do starcia między zawodnikami

W szatni smutnego byłego mistrza X-Division Rohita Raju odwiedził Chris Bey, który podsunął mu pomysł by zdemaskować Manika i pokazać wszystkim że to TJP a wtedy Rohit odzyska swój tytuł. Panowie doszli do zgody, że dziś podczas walki Chrisa z Manikiem może im się to udać.

Czas na kolejną reklamę AEW podczas Impact! Tony Khan oraz Tony Schiavone po raz kolejny pojawili się na naszych ekranach. Panowie zaprosili na kolejną tygodniówkę od swojej federacji dogryzając IMPACT .

Teraz przenosimy do miejsca przypominającego więzienie, tam Eric Young siedzi z Codym Deanerem. Eric powiedział, że zmieni Codiego.

Walka nr 2: Chris Bey vs Manik.

Zwycięzca: Chris Bay (DQ) 

Ethan Page przepraszał Josha Aleksandra za swoją porażkę i plany, które nie wypaliły po czym dodał, że zawsze są po stronie Josha. Gdy Ethan pozostawił swojego partnera,który nie wiedział jak zinterpretować ostatnie zdanie, pojawił się Brian Myers, który mówił że powinni razem połączyć siły.

W swoim autobusie Omega był zdenerwowany na to że Swann okazał brak szacunku jemu i Karlowi. Przeprosił za to co ma zamiar zrobić.

Walka nr 3:Kiera Hogan & Tasha Steelz vs Taya Valkyrie & Rosemary – Knockouts Tag Team Title Tournament Semi-Final

Zwyciężczynie: Kiera Hogan & Tasha Steelz

Ponownie znajdujemy się w więzieniu gdzie Eric można powiedzieć robi “pranie mózgu” Deanerowi.

Skradzione Hernandezowi pieniądze ponownie zmieniają właściciela! Johny Swinger znalazł je w torbie Tashy Steelz i zabrał dla siebie.

Walka nr 4: Josh Alexander vs Brian Myers

Zwycięzca Brian Myers (DQ)

Zmiana Codiego dobiegła końca i połączył on siły z Ericiem Youngem.

Tommy Dreamer motywował Rhino i Cousina Jaka by połączyli siły w walce z Youngiem i Doeringiem.

Main Event: Karl Anderson vs Chris Sabin

Zwycięzca: Karl Anderson 

Rich Swann miał pretensje do mistrza tag team o to jak oszukiwał by zdobyć pin, doszło do brawlu w którym udział wzięli MCMG,  Swann, Good Brothers i… Kenny Omega! Następnie Don Callis ogłosił, że na Hard to KIll dojdzie do walki Omega i Good Brothers vs Swann i MCMG!

Kenny Omega Match Announced For Impact Wrestling "Hard To Kill" PPV - Wrestling Inc.