IMPACT! Wrestling 04.08.2022 – Raport

Odcinek IMPACT! Wrestling wyemitowany na początku sierpnia odnosił się do zbliżającej się gali EMERGENCE, która odbędzie się za tydzień 12 sierpnia.

W ramach rozgrzewki na BTI Savannah Evans pokonała Alisha

W pierwszej walce wieczoru Knockouts World Tag Team Champion Rosemary na skutek nieporozumienia z Havok została pokonana przez  Deonnę Purrazzo.

Po przerwie w kolejnym  pojedynku Digital Media Champion Brian Myers pokonał Black Taurusa.

W trzeciej walce Gisele Shaw zmierzyła się z Masha Slamovich. Po bardzo krótkiej walce zwycięstwo odniosła Rosjanka.

W meczu tag team VBD (Joe Doering & Deaner) przegrali po bardzo dobrej walce z Motor City Machine Guns (Alex Shelley & Chris Sabin). Po zakończonym starciu w ringu doszło do bójki z udziałem obu tag teamów oraz Kushidy i Erica Younga.


W przed ostatnim meczu Sami Callihan bez problemu pokonał i przypiął Raj Singha. Po zakończonej walce zwycięzca wyzwał Moosa i Maclina do walki. Chwilę później dowiedzieliśmy, że na EMERGENCE będzie miał miejsce pojedynek pomiędzy Samim i Maclinem.W walce wieczoru dwóch olbrzymów PCO (reprezentujący Honor No More) i Big LG (Bullet Club) mieli okazje sprawdzić swoje siły w Derby City Street Fight. W starciu zawodnicy nie oszczędzali się wykorzystując przeciwko sobie m.in. krzesła, stoły, kubeł na śmieci, pineski, a nawet perkusję. Brutalności nie było końca, czego dowodem jest zdemolowany ring. Finalnie w dość kontrowersyjny sposób zwycięstwo odniósł PCO.