Zapraszamy do czytania wyników z pierwszego PPV organizowanego przez federację Impact Wrestling w 2022 roku. Ten post będzie aktualizowany na bieżąco.
Przed rozpoczęciem głównej gali odbył się 30-minutowy kick-off. Podczas show komentatorzy Impact Wrestling omówili wszystkie pojedynki, jakie obejrzymy na Hard To Kill.
Tom Hannifan oraz D’Lo Brown znaleźli się w loży komentatorskiej. Hannifan znany jako Tom Phillips z WWE debiutuje w federacji IMPACT Wrestling.
Mickie James miała do przekazania kilka słów swojej rywalce, z którą zmierzy się o Knockout’s Championship.
Warto przypomnieć, że Mickie James będzie jedną z wielu uczestniczek Women’s Royal Rumble Matchu organizowanego przez federację World Wrestling Entertainment podczas gali PPV Royal Rumble.
“TONIGHT its Dallas, TX, TONIGHT it's #HardToKill , TONIGHT it’s a Texas Death Match!” @MickieJames had words for @DeonnaPurrazzo after her @WWE Royal Rumble announcement last night and before #HardToKill tonight at 8PM LIVE on PPV!#IMPACTWRESTLING pic.twitter.com/m7tOVhCbGG
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 8, 2022
Show rozpoczynamy od Single Matchu z udziałem Madmana Fultona oraz Jake’a Somethinga.
Przez większą część czasu spędzonego w ringu przez wrestlerów swoją dominację udowadniał Madman Fulton, ale to nie pozwoliło mu na odniesienie cennego zwycięstwa. Jake wykorzystał nieuwagę bardziej doświadczonego rywala wyprowadzając akcję kończącą, po której przypiął Fultona.
Zwycięzca: Jake Something
INTO THE ABYSS! @JakeSomething_ hits the Black Hole Slam for the win 🙌🏼#HardToKill #ImpactWrestling
➡️ : @FiteTV (ORDER NOW) pic.twitter.com/0p6BNNpmwl
— Kam Dreesen (@TheKamDreesen) January 9, 2022
Na zapleczu Matt Cardona oraz Chelsea Green pochwalili się obrączkami 😀
https://twitter.com/Fran_AM94/status/1479978058165669891
Fatal 4-Way Match
Ace Austin vs. Chris Bey vs. Mike Bailey vs. Laredo Kid
W trakcie walki otrzymaliśmy kilka ciekawych spotów, ale nie mogło być inaczej patrząc na skład tego prze potężnego starcia. Czwórka lotników sprawiła, że bardzo przyjemnie oglądało się ich walkę w show poprzedzającym główną galę. Swoje pierwsze zwycięstwo w Impact Wrestling odniósł Mike Bailey, który wyprowadził akcję kończącą na Austinie, po czym go przypiął.
Zwycięzca: Mike Bailey
https://twitter.com/Aregularindyfan/status/1479978801136381954
@The_Ace_Austin caught @Laredokidpro1 with a dropkick! 👀#HardToKill #ImpactWrestling
➡️ : @FiteTV (ORDER NOW) pic.twitter.com/laRTkIUoaa
— Kam Dreesen (@TheKamDreesen) January 9, 2022
He FINESSED that cutter ✨🔥@DashingChrisBey #HardToKill #ImpactWrestling
➡️ : @FiteTV (ORDER NOW) pic.twitter.com/JcfZ21caMq
— Kam Dreesen (@TheKamDreesen) January 9, 2022
OMG!#HardToKill pic.twitter.com/BUd4srOFd8
— TrillerTV (@FiteTV) January 9, 2022
MAIN SHOW!
Główną galę rozpoczynamy od Knockouts Ultimate-X Matchu
Zwyciężczyni w przyszłości otrzyma title shot na IMPACT Knockouts World Championship.
Alisha Edwards vs. Chelsea Green vs. Jordynne Grace vs. Lady Frost vs. Rosemary vs. Tasha Steelz
Podczas tego starcia otrzymaliśmy wiele spotów najwyższego ryzyka. Każda z uczestniczek zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, jednak przed walką faworytką bukmacherów była Jordynne Grace. Impact Digital Media Champion od samego początku starała się przejąć kontrolę i zdobyć title shota, ale nie udało jej się dokonać tej sztuki.
Zwyciężczyni: Tasha Steelz
SPINEBUSTAAAAAA#IMPACTWrestling #HardToKill @JordynneGrace
➡️ : @FiteTV pic.twitter.com/E3c7QnVVP6
— Kam Dreesen (@TheKamDreesen) January 9, 2022
This is insane #HardToKill pic.twitter.com/Z6HVcvXW7Z
— NailsAndNY – Egomaniac (@NailsAndNY) January 9, 2022
@RealTSteelz GOT IT !! Tasha is #1 Contender!! 👏🏼👏🏼🔥#IMPACTWrestling #HardToKill
➡️ : @FiteTV pic.twitter.com/bvc8wN3sgg
— Kam Dreesen (@TheKamDreesen) January 9, 2022
Po walce po raz kolejny wyemitowany został materiał wideo z udziałem IMPACT Knockouts World Champion Mickie James. Doświadczona wrestlerka wspomniała o występie w Women’s Royal Rumble Matchu zaznaczając, iż w tym momencie skupia się na Texas Death Matchu.
Na zapleczu pretendentka do Knockouts Title, czyli Deonna Purrazzo powiedziała, że dziś wieczorem zakończy się 15-minutowa sława jaką otrzymała Mickie James. W pewnym momencie do segmentu włączyła się Gail Kim zaznaczając, że jeśli Matt Rehwoldt spróbuje w jakikolwiek sposób zaangażować się w starcie kobiet, Deonna zostanie zdyskwalifikowana. To tylko rozwścieczyło Purrazzo, która wykrzyczała, że po dzisiejszej nocy Mickie nie dotrwa do Royal Rumble.
IMPACT X-Division Championship Match
Trey Miguel (c) vs Steve Maclin
Jeśli Maclin przegra to w przyszłości nie otrzyma szansy na zdobycie mistrzostwa obecnie dzierżonego przez Treya Miguela.
Panowie nie czekali na rozpoczęcie walki, gdyż od razu doszło pomiędzy nimi do brawlu. Kiedy akcja przeniosła się do ringu, sędzia rozpoczął rywalizację. Świetny pojedynek, w którym otrzymaliśmy mnóstwo akcji najwyższego ryzyka. Były wrestler WWE „Steve Cutler” odżył w momencie dołączenia do Impact Wrestling i z tygodnia na tydzień prezentował się z coraz to lepszej strony. Trey Miguel próbował wszystkiego, aby zatrzymać rozpędzonego pretendenta posiłkując się swoimi najlepszymi akcjami. Mistrz potrzebował dwóch akcji kończących, aby pokonać swojego przeciwnika, który nie będzie mógł w przyszłości walczyć o X-Division Championship.
Zwycięzca: Trey Miguel
Tagged em with a BIG uranage!@SteveMaclin #IMPACTWrestling #HardToKill
➡️ : @FiteTV pic.twitter.com/6YvqSHMz1E
— Kam Dreesen (@TheKamDreesen) January 9, 2022
@TheTreyMiguel and @SteveMaclin are insane #HardToKillpic.twitter.com/C9grge399l
— Sal Interdonato (@WrestlingRap) January 9, 2022
MACLIN’S BEEN PINNED!! @TheTreyMiguel RETAINS the X-Division Championship! 👀👏🏼#IMPACTWrestling #HardToKill
➡️ : @FiteTV pic.twitter.com/whWdG7Yv6p
— Kam Dreesen (@TheKamDreesen) January 9, 2022
Na zapleczu Madison Rayne oraz Tenille Dashwood udzieliły krótkiego wywiadu. Tenile stwierdziła, że The IInspiration są niewłaściwą drużyną, ponieważ nie pojawią się na show. Madison dodała, że powinny potraktować ich rywalizację jako priorytet, ale nie zobaczymy ich na show, więc następnym razem będą musiały walczyć o mistrzostwo.
W ringu obecny jest Bobby Cruise, który zapowiedział ROH World Title Match Pure Rules. Za stołem komentatorskim zjawił się Ian Riccaboni.
Jonathan Gresham (c) vs Chris Sabin
Historia po raz kolejny pisze się na naszych oczach. Po raz pierwszy Ring of Honor World Championship bronione jest w kwadratowym pierścieniu Impact Wrestling. W trakcie walki Chris Sabin przypiął swojego przeciwnika, ale jak się okazało nie został on nowym ROH World Championem. Obecny mistrz miał ułożoną jedną nogę pod liną, więc sędzia musiał kontynuować starcie. Sytuację wykorzystał Gresham, który doszedł do siebie i wykonał roll up, po czym przypiął rywala.
Zwycięzca: Jonathan Gresham
The voice of @ringofhonor is here!@IanRiccaboni#HardToKill
[ LIVE NOW ON #FITE🔴https://t.co/MD30bE6thy ] pic.twitter.com/nO4Jt1tGGR
— TrillerTV (@FiteTV) January 9, 2022
Wrestling is amazing right now!
The @ringofhonor World Title is being defended on an @IMPACTWRESTLING PPV RIGHT NOW!#HardToKill
[ LIVE NOW ON #FITE🔴 https://t.co/MD30bE6thy ] pic.twitter.com/kUiSVcM3CI
— TrillerTV (@FiteTV) January 9, 2022
Chop for chop!@SuperChrisSabin @TheJonGresham #IMPACTWRESTLING #HardToKill pic.twitter.com/Z6SNfqAcVa
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 9, 2022
Zwyciężczyni The Ultimate X, Tasha Steelz powiedziała, że przeszła do historii i nie ważne, czy będzie musiała rywalizować z Deonną lub Mickie. Każda z nich stoi po niewłaściwej stronie.
Po walce otrzymaliśmy kilka materiałów wideo z udziałem Alexandera oraz Jonaha. Ta dwójka zmierzy się ze sobą w kolejnej walce na PPV.
Na zapleczu otrzymaliśmy segment z udziałem drużyny Eddiego Edwardsa. Doświadczony wrestler stwierdził, że jego zespół jest gotowy do wejścia na Hardcore War. Rich Swann dodał, że zespół jest przygotowany na hardcore. Willie Mack również powiedział o gotowości drużyny. Natomiast Rhino zauważył, że nie będzie łagodny dla Erica Younga, który zacznie krwawić po konfrontacji z nim.
https://twitter.com/Hitman_Malcolm0/status/1480006402127155201
Josh Alexander vs JONAH
Bardzo brutalny pojedynek, w którym zauważalna była wrogość pomiędzy obiema stronami. Mocne spoty, twardy wrestling oraz kilka akcji wysokich lotów doprowadziły do zwycięstwa Alexandera.
Zwycięzca: Josh Alexander
.@Walking_Weapon will stop at nothing to take @JONAHISHERE out!#IMPACTWRESTLING #HardToKill pic.twitter.com/iZg215lsNT
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 9, 2022
10-man Hardcore War Match
Eddie Edwards, Rich Swann, Willie Mack, Heath & Rhino vs. The Good Brothers (Doc Gallows & Karl Anderson) & Violent By Design (Eric Young, Deaner i Joe Doering)
Pojedynek rozpoczęli Rich Swann oraz Deaner. Następnie do walki dołączył Karl Anderson, który już na samym przywitaniu zainkasował „Kamehameha” od byłego wrestlera WWE. Kolejnym uczestnikiem starcia jest Willie Mack. Doc Gallows wszedł jako piąty do kwadratowego pierścienia. Willie Mack i Rich Swann mogą liczyć na wsparcie ze strony Eddiego Edwardsa. Członek Violent kolejnym zawodnikiem (Eric Young). Były wrestler WWE Heath zrobił porządek eliminując wszystkich przeciwników, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Joe Doering pewnym krokiem dołączył do akcji. Rhino rozpoczął demolkę wykorzystując swoją rękę owiniętą łańcuchem. Tej walki nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć na własne oczy.
Zwycięzcy: Eddie Edwards, Rich Swann, Willie Mack, Heath & Rhino
FOOOOOORRRRREEEEE ⛳️🏌🏾#HardToKill #IMPACTWrestling
➡️ : @FiteTV pic.twitter.com/huibpF18K0
— Kam Dreesen (@TheKamDreesen) January 9, 2022
Here comes THE MACHINE GUN @MachineGunKA.#HardToKill
[ LIVE NOW ON #FITE🔴 https://t.co/MD30bE6thy ] pic.twitter.com/jam29DpikV
— TrillerTV (@FiteTV) January 9, 2022
Doing it for the kids #HardToKill pic.twitter.com/Ro8lA0GYDI
— NailsAndNY – Egomaniac (@NailsAndNY) January 9, 2022
"Shut the front door!"@Willie_Mack @GottaGetSwann @CodyDeaner #IMPACTWRESTLING #HardToKill pic.twitter.com/QJT80fTDmI
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 9, 2022
Po walce Matt Taven, Vincent, PCO oraz Mike Bennett (wraz z Marią Kanellis. brutalnie zaatakowali zwycięzców wysyłając jasne oświadczenie całemu światu.
It's…it's @MattTaven and @RealMikeBennett!!!#HardToKill
[ LIVE NOW ON #FITE🔴 https://t.co/MD30bE6thy ] pic.twitter.com/lPX6Ogltgm
— TrillerTV (@FiteTV) January 9, 2022
We sense there is a little invasion going on here in @IMPACTWRESTLING #HardToKill
[ LIVE NOW ON #FITE🔴 https://t.co/MD30bE6thy ] pic.twitter.com/ZDIAmOnv5F
— TrillerTV (@FiteTV) January 9, 2022
Three-Way Match o IMPACT World Championship
Moose (c) vs. Matt Cardona vs. W. Morrissey
.@TheMattCardona just pushed @TheMooseNation off the top rope and through a table!!! #IMPACTWRESTLING #HardToKill pic.twitter.com/gs4vZZFoJ2
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 9, 2022
Zwycięzca: Moose
#ANDSTILL #IMPACT World Champion!@TheMooseNation#IMPACTWRESTLING #HardToKill pic.twitter.com/gTX6d7elR7
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 9, 2022
Texas Death Match o IMPACT Knockouts Championship
Mickie James (c) vs. Deonna Purrazzo
Its main event time!@DeonnaPurrazzo vs @MickieJames for the Knockouts World Championship in a Texas Death Match happens NOW!#IMPACTWRESTLING #HardToKill pic.twitter.com/IKR7XUmIzP
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 9, 2022
.@MickieJames is covered in thumb tacks! #IMPACTWRESTLING #HardToKIll pic.twitter.com/c4sxJEyYqf
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 9, 2022
Zwyciężczyni: Mickie James
#ANDSTILL Knockouts World Champion! @MickieJames #IMPACTWRESTLING #HardToKill pic.twitter.com/5c2rPXsWiS
— TNA Wrestling (@ThisIsTNA) January 9, 2022