Informacje w sprawie kontraktu The Undertakera w WWE

Groźne urazy na wczorajszych live eventach WWE, Z kim zmierzy się The Undertaker na live eventach w Europie?, Kto wprowadzi Stinga do Hall of Fame?, Obecny kontrakt Nakamury i wiele więcej!

» Zaczynamy od nieprzyjemnych informacji odnośnie wydarzeń z wczorajszych dwóch live eventów WWE – głównego rosteru w Minneapolis oraz NXT w Cleveland. Na tym pierwszy ucierpieli mistrzyni Div, Charlotte oraz Sheamus. Oboje krwawiło, a walkę Charlotte z Becky Lynch przerwano. Nie wiemy jeszcze jak obecnie wygląda stan zdrowia Charlotte, ale Becky była tym faktem bardzo przejęta co było widać podczas live eventu, gdy sędzia pokazał znak “X”. Sheamus ucierpiał z kolei przy Moonsaulcie, jednak walkę z Kalisto kontynuował i w rezultacie wygrał pojedynek. Na NXT urazów doznali natomiast Emma oraz Tommaso Ciampa. Australijka walczyła z Asuką, a wyniku mocnego kopnięcia w głowę, długo nie podnosiła się z maty. Sędzia podobnie jak w przypadku pojedynku Charlotte z Becky Lynch, przerwał walkę, a Emma jest obecnie badana przez lekarzy WWE. Lepiej wygląda sytuacja z Tomasso Ciampą, który mógł dokończyć walkę razem z Johnnym Gargano przeciwko The Revival. Ciampa doznał urazu ramienia, ale nie wygląda, żeby było to coś poważnego.

» Jak wiemy The Undertaker i Daniel Bryan są zapowiedziani na kwietniową trasę WWE po Europie. Wiemy już także, że Taker połączy na tą okazję siły z Big Showem i razem będą stawać do walki z Erickiem Rowanem i Lukem Harperem. Poniżej wszystkie daty i miejsca w których pojawi się “Zmarły”:

* 19 kwietnia: SmackDown w Londynie na O2
* 20 kwietnia: w Newcastle w Newcastle Arena
* 21 kwietnia: w Brukseli w Forest National
* 22 kwietnia: w Paryżu w Accorhotels Arena
* 23 kwietnia: w Maladze w Palacio de Deportes José María Martín Carpenę

» Z kolei na ostatnie Monday Night RAW przed WrestleManią 32 zostali zapowiedziani The Undertaker oraz Shane McMahon. Na pewno będzie gorąco!

» Tymczasem Ric Flair potwierdził w swoim ostatnim podcaście, że to on wprowadzi Stinga do tegorocznego WWE Hall of Fame. The Godfather zostanie wprowadzony z kolei przez JBL’a i Rona Simmonsa, a jeśli chodzi o The Fabulous Freebirds to być może będzie to Kevin Von Erich.

» Jak udało nam się dowiedzieć, obecna umowa Shinsuke Nakamury z WWE kończy się w lutym 2019 roku. Przypominamy, że jego debiut nastąpi na gali NXT Takeover: Dallas w walce z Sami Zaynem.

» Tymczasem plany WWE wobec Karla Andersona i Doca Gallowsa najprawdopodobniej uległy zmianie i zamiast debiutować w NXT, panowie zadebiutują od razu w głównym rosterze jako “Bullet Club”. W grę wchodzi także zmiana nazwy na “Bulletprof” co zresztą sugerował już jakiś czas temu na Twitterze Finn Balor.

» Na koniec zapraszamy wszystkich do głosowania na Gwiazdę Lutego w WWE! Szczegóły znajdziecie tutaj: https://mywrestling.com.pl/glosowanie-na-gwiazde-lutego-w-wwe/