Goldberg na live eventach, Powrót Richa Swanna, Nowy członek Bullet Club, Kurt Angle o ulubionych wrestlerach

» WWE Superstar Bill Goldberg 5 marca podczas gali PPV FastLane zmierzy się z Kevinem Owensem o WWE Universal Championship. Bill swoją obecność zapowiedział również podczas najbliższego live eventu, który odbędzie się 27 lutego, a także dzień po FastLane. Czy Waszym zdaniem po najbliższej gali z udziałem gwiazd RAW poznamy nowego mistrza Universal?

» 205 Live Superstar Rich Swann powrócił do ringu podczas wczorajszego live eventu WWE, który odbył się w Anchorage. Warto dodać, że były mistrz WWE Cruiserweight 30 stycznia nabawił się drobnego urazu stopy:

» Podczas wczorajszego tapingu Ring of Honor TV dowiedzieliśmy się, że nowym członkiem został Frankie Kazarian, który po zakończeniu walki wieczoru z udziałem The Bullet Club oraz Jaya Lethala, Bobby’ego Fisha i The Briscoes pojawił się w ringu, a następnie zaatakował swojego tag team partnera Christophera Danielsa, po czym ogłosił, że stał się nowym członkiem Bullet Club.

» Przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle wystąpił gościnnie w podcaście The Statement Show, w którym wypowiedział się na temat swojego ulubionego wrestlera:

”Zarówno Ric Flair jak i Bret Hart byli moimi ulubionymi wrestlerami. Chciałbym zaznaczyć, że nie oglądałem wrestlingu aż do momentu podpisania kontraktu z WWE w 1999 roku. Bardzo podobał mi się styl Rica, który jednocześnie dobrze się bawił oraz był wielki artystą/wrestlerem. Nie zamierzam porównywać Rica do Breta, który był ponad wszystkim”.