Z ostatniej chwili! The Undertaker na dłużej w WWE!

Felieton: Z kim powinien zmierzyć się The Undertaker na WrestleManii?

Występ The Undertakera na przyszłorocznej WrestleManii wciąż jest niepewny, ponieważ krążą plotki mówiące o tym, że WWE nie chce aby ”Umarlak” był częścią przyszłorocznej gali ze względu na jego obecny stan zdrowia, który nie jest zbytnio dobry. Ostatnio Taker pomyślnie przeszedł operację biodra, więc to oznacza iż będzie mógł ponownie pojawić się w ringu WWE? To jest bardzo ciekawe pytanie nad którym można bardzo długo rozmyślać. Tak więc jeśli The Undertaker pojawi się na przyszłorocznej WrestleManii to kto będzie jego przeciwnikiem? Poniżej przedstawiam kilka możliwości:

1. The Super Athlete Rusev

Jak wiecie The Undertaker nie został dodany do żadnego z brandów podczas lipcowego podziału. Większość z fanów WWE jednak uważa, że Taker pojawi się na niebieskiej tygodniówce, ponieważ w przeszłości tam mogliśmy go podziwiać. Chociaż na RAW widzę osobę, z którą mógłby stworzyć bardzo ciekawe widowisko. Dla wielu z Was wybór mój może być trochę dziwny, ale jest to jedna z walk jaką chciałbym zobaczyć na przyszłorocznej WrestleManii. Gdyby Dead Man powróci do WWE jako heel, to Rusev musiałby przejść face turn, więc to trochę mi nie pasuje. Wyobraźcie sobie taki segment, kiedy to Rusev i Lana opowiadają o tym jak bardzo nienawidzą Ameryki oraz jej mieszkańców, a tu nagle pojawia się The American Badass Undertaker. Czy nie chcielibyście tego przyżyć? Jestem przekonany, że porażka Ruseva z The Undertakerem nie pogorszyłaby jego pozycji w WWE.

2. The Lunatic Fringe Dean Ambrose

Wybór wydaje się o wiele trudniejszy, gdy patrzę na roster SmackDown. Szczerze mówią, to widzę tam tylko czterech chłopaków, którzy mogliby zmierzyć się z The Undertakerem, a są nimi: John Cena, Randy Orton, AJ Styles oraz Dean Ambrose.
Wszystko wskazuje na, to że John Cena i AJ Styles będą kontynuować swój spór aż do WrestleManii. Natomiast Taker i Viper walczyli już ze sobą w przeszłości na największej gali roku. Tak więc teraz pozostaje tylko Dean Ambrose, który mógłby być bardzo ciekawym przeciwnikiem dla Dead Mana. Niestety wiele osób było rozczarowanych panowaniem Deana Ambrose’a jako WWE World Heavyweight Champion. Dean jest dobrym wrestlerem jako face, ale gdyby przeszedł heel turn to jestem przekonany, że jego pozycja w WWE jeszcze bardziej by wzrosła.

Jest jeszcze mnóstwo czasu do powrotu The Undertakera do WWE TV. Myślę, że już na przyszłorocznej gali Royal Rumble będziemy mogli obserwować dead mana w akcji.

Jak myślicie, kiedy The Undertaker powróci do WWE?

Czy Rusev bądź Dean Ambrose będą stanowili jakiekolwiek wyzwanie dla The Undertakera?