Felieton: The SAnitY zdominuje roster NXT?

Z tygodnia na tydzień z coraz lepszej strony widzimy stajnie The SAnitY, lecz czy to będzie ekipa pokroju Evolution, Legacy, Nexus czy The Shield, którzy zdominowali przez jakiś czas roster, a potem pojedyńcze osoby były głównymi gwiazdami WWE? Jest na to szansa patrząc jak się pokazują na kolejnych galach, a szefostwo powinno ich godnie poprowadzić!

Na poprzedniej gali NXT dowiedzieliśmy się o turnieju, w którym dowiemy się kto zostanie nowym pretendentem do pasa NXT i walki z Shinsuke Nakamurą. W tej liście jest lider The SAnitY czyli Eric Young! Patrząc na rywalizacje oprócz Tye Dillingera, z którym walczy  i Bobb’ego Roode’a nie ma innego godnego zwycięzcy tego turnieju. Jest to odpowiedni moment patrząc na aktualny główny roster NXT jak i na mistrza czyli Shinsuke Nakamure! Prawdopodobnie Nakamura jak i Samoa Joe będą powoli już przechodzić do głównego rosteru WWE czyli Raw lub SmackDown. Zwycięstwo z Nakamurą dałoby Eric’owi bardzo duży push w stronę dominacji NXT i przyszłych występów w głównym rosterze. Mam nadzieje, że Eric będzie pretendentem przy pomocy The SAnitY i zrobią niesamowite Show z japończykiem gdzie zgarnie pas NXT. Jest jedno jednak pytanie. Czy to jednak nie czas pushu Roode’a? Czy to pomiędzy nimi stoczy się walka o głównego pretendenta do tytułu?

Na ostatniej gali NXT widzieliśmy również segment,w którym zawodniczka The SAnitY Nikki Cross wpatruję się w pas mistrzowski kobiet NXT, który leży obok niej, a zaraz po tym z typowym uśmiechem odbiera go japonka Asuka. Dywizja kobiet w NXT również jest mało ciekawa. Prawdopodobnie dlatego została sprowadzona Mickie James, aby zgarnąć cenny czas, a sama Ember Moon potrzebuje moim zdaniem jeszcze trochę czasu aby dostała taki push. Patrząc na sytuacje gdzie Eric Young zgarnąłby pas to Nikki Cross byłaby dobrą mistrzynią patrząc na push całej grupy, a sama Asuka mogłaby również przejść do głównego rosteru i spróbować swoich sił może nawet i na Wrestlemanii gdzie prowadziła może by z kimś ciekawy storyline. Jednak czy Nikki Cross jako posiadaczka pasa kobiet NXT to nie za szybki pomysł? A sama Asuka to nie jest jeszcze za wysoki poziom dla niej?

No i wreszcie pewnie wielu czekało na podsumowanie przybycia BIG DAMO! Na ostatniej gali zaatakował No Way Jose i jest to w miarę pewne, że dołączy do grupy The SAnitY! Aktualnie patrząc na jego postać pasuje do tej stajni patrząc, że nie mają oni typowego „giganta”. Początkowo razem z Wolfem mogliby być typowymi pomocnikami Younga, lecz kto wie może nawet oni by mogli zostać mistrzami Tag Team w NXT. Jednak to aktualnie kompletnie nie ma sensu patrząc, że pas kręci się wokół #DIY, Revival i Authors of Pain, a cała dywizja tag teamów w  NXT jest naprawdę ciekawa. Czas pokażę co będzie z Big Damo i czy szefostwo zrobi z nich bardziej typowych ochroniarzy jak było w Wyatt Family w sytuacji gdzie taką postacią był Braun Strowman czy jednak Big Damo i Wolfe będą mieli jakiś storyline o pasy tag team.

Możemy też stwierdzić po co taki push dla The SAnitY? Przecież mogą szybko dołączyć do głównego rosteru jak  było przykładowo z  The Shield. Jeżeli WWE miałoby pomysł na jakiś dobry feud dla The SAnitY w głównym rosterze to jest to też dobry pomysł, lecz pokazuję się wielkie „ALE”. Z kim mieliby w ogóle prowadzić taki feud? Aktualnie nie ma innej takiej grupy prócz New Day ale rzucenie ich na pasy Tag Team to niezbyt dobry pomysł patrząc na to, że Young jest typowym zawodnikiem, który będzie się starał o wyższe cele.  Chyba, że zadebiutowaliby właśnie w podobny sposób jak The Shield, którzy zaatakowali Rybacka podczas jego walki o pas i wtedy rozwinąłby się jakiś feud. Lecz z kim mogłiby taki stoczyć? I czy w ogóle ma jakiś to sens? Tego dowiemy się wkrótce i  liczę na to, że w przyszłości zobaczę The SAnitY jako główne gwiazdy WWE!