Eric Bischoff komentuje „Strasznego” botcha w wykonaniu Vince’a McMahona na WrestleManii 38

Podczas WrestleManii 38 do federacji World Wrestling Entertainment powrócił Stone Cold Steve Austin. Fani w Teksasie czekali aż 19 lat na powrót swojego ulubieńca, który w main evencie Night One Saturday pokonał Kevina Owensa.

Austin pojawił się również na niedzielnej odsłonie WrestleManii tuż przed main eventem, gdy pomógł Patowi McAffe w walce z protegowanym Vince’a McMahona czyli Austinem Theorym.

Eric Bischoff w najnowszej odsłonie 83 Weeks Podcast wypowiedział się na temat WrestleManii 38, powrotu Steve’a Austina oraz Stunnerze źle przyjętym przez prezesa WWE Vince’a McMahona.

Steve po prostu zrobił to, w czym Steve jest świetny. – powiedział Bischoff. Zapomnij o tym, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, spędziliśmy w branży wrestlingowej dużo czasu, jesteśmy rówieśnikami z tamtych czasów. Zapomnijcie o tym wszystkim i spójrzcie na reakcję fanów zgromadzonych w Teksasie. To niesamowity człowiek, to było niesamowite. Wróciłem do domu i widziałem ten moment z udziałem Pata McAfee oraz Vince’a McMahona.

ZOBACZ TAKŻE >>> WrestleMania 38 Day One – Wyniki

Nie znam tego człowieka, nie mogę powiedzieć o nim zbyt wielu rzeczy, ale fajnie się to oglądało. Dla mnie WrestleMania pod względem emocjonalnym była świetnie, a WWE wykonało fantastyczną robotę, balansując pomiędzy nostalgią, a tym co się dzieje dzisiaj. Oczywiście Brock vs Roman był świetną walką, a Rousey vs Charlotte Flair jeszcze lepszą. Było tyle wspaniałych emocji, a zarazem tak dobrze zbilansowana prezencja.

Kontynuując wypowiedź na temat WrestleManii, Eric wspomniał także o Stunnerze źle przyjętym przez Vince’a McMahona.

Wiem, że ludzie będą się śmiać ze Stunnera i wszystkich innych rzeczy, ale dajcie spokój. Płacicie za rozrywkę, a dobra zabawa jest tego częścią. Cały ten segment był dobrą zabawą. Tak Stunner wyglądał okropnie i wyobrażam sobie, że Vince jest na siebie bardzo zły, ale mam nadzieję, iż nie będzie zbyt długo tego rozpamiętywał, ponieważ rozbawił wielu ludzi. Czapki z głów dla Vince’a oraz całego zespołu WWE. Niesamowite wydarzenie pod wieloma względami. Uważam, że jest to jedno z moich ulubionych pokazów od dłuższego czasu.