Emerytura AJ Lee, Przegrana Reigns’a, Nowy host Tough Enough, Sukces TNA i więcej ..

Kobiety mają pierwszeństwo, a więc zaczniemy od Div 🙂

*  Brie Bella wspomniała na Twitter’ze, że może ona wygrać Divas Battle Royal na RAW w Londynie i zmierzyć się ze swoją siostrą Nikki o Divas Title.

* AJ Lee prawdopodobnie zamierzała zakończyć swoją karierę ringową jeszcze przed WrestleManią, jednak nie powiedziała o tym oficjelom, aż do zakończenia swojej walki wraz z Paige na największej ze scen, aby oficjele nie rozpisali jej porażki, gdyby wiedzieli, że zamierza skończyć z wrestlingiem tak wcześnie.

* Diva WWE Eva Marie trenuje ostatnio z Brian’em Kendrick’iem. Mówi się, że podchodzi do swoich treningów bardzo poważnie.

* Mówi się, że rodzina Roman’a Reigns’a to znaczy jego ojciec Sika oraz wujek Afa byli bardzo rozczarowani porażką Roman’a. Podobno ojciec był wściekły, zaś wujek tylko smutny. Obaj chcieli, aby Reigns opuścił WWE po tej przegranej. Jednak Roman przyjął porażkę dobrze.

* Informacja dotycząca Live Tour’u WWE po Europie, pracować będzie na nim gwiazda NXT i Indys Finn Balor! Z głównym rosterem podróżuje także JoJo.

* Chris Jericho uznał swój podscast live na WWE Network za duży sukces. W podcaście wystąpił John Cena.

* Trzecia godzina poniedziałkowego RAW, podczas której w main event’cie zmierzyli się Roman Reigns vs. Ryback vs. Randy Orton zaliczyła bardzo duży spadek wobec trzeciej godziny poprzedniego RAW. Oglądało ją prawie 2 miliony ludzi mniej.

* Pojawiły się pogłoski, że feud zapoczątkowany na WrestleManii pomiędzy Ronda’ą Rousey i Stephanie McMahon może doprowadzić do ich solowej walki na WrestleManii 32. Wszystko może jednak zakończyć się starciem The Rock vs. Triple H z Paniami w ich narożnikach.

* Tommy Dreamer zamieścił teaser na swoim profilu Twitter, gdzie napisał, że zaczyna się robić poważnie odnoście jego federacji House of Hardcore.

* Stone Cold Steve Austin oficjalnie potwierdził, że nie będzie host’em Tough Enough powracającego 23 czerwca. Mówi się, że nowym hostem zostanie Chris Jericho, zaś rolę

* Dixie Carter zapowiedziała walkę Gail Kim vs. Awesome Kong o miano #1 contender’a do tytułu Knockout’ek na najbliższym piątkowym Impact’cie.

* Destination America czyli sieć, która współpracuje z TNA, podziękowała federacji Dixie Carter, gdyż zanotowali najlepszy kwartał w historii firmy.