EC3 otwarcie o swoim powrocie do WWE

0

EC3 dwukrotnie gościł w WWE, najpierw w latach 2009-2013, a w 2018 roku jako jedna z największych gwiazd w wrestlingowym świecie. Został zwolniony w 2020 roku i od tego czasu nie widzieliśmy go w WWE.

Kariera Ethana w (wówczas) federacji Vince’a McMahona, nie należała do najbardziej wymarzonych. Fani dość mocno skrytykowali federację, wyrażając swoje niezadowolenie z faktu, w jaki sposób prowadzona była postać EC3. Warto przypomnieć, że Amerykanin wyrobił sobie „nazwisko” w Impact Wrestling (obecnie TNA) i nikt nawet w najgorszych koszmarach nie przypuszczał, że skończy jako jobber.

Jako że w WWE nastąpiła zmiana władzy, naturalnym było, że pojawią się pytania o powrót EC3 do największej federacji wrestlingowej na świecie. Sam zainteresowany rozwiał wątpliwości w podcaście Insight z Chrisem Van Vlietem.

Jestem bardzo zadowolony z tego, co budujemy teraz. (w NWA – przyp. red.) Czuję, że mógłbym być przekładnią w najmocniejszej możliwej maszynie (WWE – przyp. red.) lub utonąć. Mogę też pływać, będąc katalizatorem do zbudowania czegoś.

(…) Postawili mnie w świetnej pozycji, nie tylko mistrza, ale też myślę, że jestem liderem szatni. Możliwość pomocy w kształtowaniu przyszłości, bardzo mnie intryguje, zwłaszcza, że nadal jestem w doskonałej formie i mogę pokonać każdego.

Nic więc nie wskazuje na to, byśmy mieli zobaczyć EC3 ponownie w WWE. Ethan skupia się całkowicie na federacji NWA, która przechodzi zmiany. Niedawno ujawniono, że od lutego b/r, nowe odcinki NWA Powerrr będą dostępne w aplikacji CW.