Drake Maverick opowiada o swojej przyszłości, występie w turnieju NXT Cruiserweight oraz NXT

UWAGA NA SPOILERY!

W najnowszym odcinku WWE The Bump, Drake Maverick wypowiedział się na temat zwolnienia z WWE, a także o występie w turnieju, który wyłoni NXT Cruiserweight Championa. Według wrestlera, gdyby udało mu się zdobyć tytuł mistrzowski, to by zachował posadę w firmie.

Wydaje mi się, że wszyscy często błędnie interpretują moje wiadomości. Wiesz, poza WWE wszyscy mamy swoje prywatne życie, własne problemy, a także szanse. Nikt inny nie był tak szczęśliwy, jak ja kiedy dostałem się do federacji. Nie sądzę, aby ktokolwiek w historii WWE otrzymał taką szansę, jak ja, aby potencjalnie uratować swoją posadę i muszę ją wykorzystać. Mam więcej szczęścia niż ktokolwiek inny na świecie.

Mam więcej szczęścia w stosunku do innych osób spoza WWE, które przeżywają trudne chwile związane z obecną sytuacją na świecie. To okropne. W zeszłą środę zostałem uderzony prosto w twarz. Moje współczucie kieruję do wszystkich osób, które są dotknięte tym, co się dzieje na świecie. Ja muszę myśleć o sobie. Mam szansę. Wszystko, czego kiedykolwiek chciałem pojawia się tutaj, teraz w WWE. Konkurowanie z gwiazdami, które znam. Czułem, że zawsze rzucano mi kłody pod nogi. Za każdym razem, gdy pukałem do drzwi prezesa WWE, wiedziałem że nie jestem pierwszą osobą, która chce z nim porozmawiać. Nigdy nie mogłem być pierwszy w tym, co robię.

Przez ostatnie dwa tygodnie byłem obserwowany przez ekipę NXT. Śledzili moje poczynania dokumentując mój powrót do ringu. Jestem pewien, że mój powrót na ring będzie najlepiej oglądanym materiałem na kanale WWE na YouTubie. Mimo zwolnienia wciąż mogę być uczestnikiem turnieju, przeznaczenie. To moje życie. Czy jest coś bardziej prawdopodobnego niż osoba walcząca o swoją pracę? To co teraz przychodzi mi do głowy, do słowa błogosławieństwa, które otrzymałem. Zamierzam zaprezentować się, jak najlepiej potrafię. Zrobić to we właściwy sposób. Nie będę marudził, nie będę narzekał. Idę tak i pokażę, o co walczę.

ZOBACZ TAKŻE >>>>AEW DYNAMITE 22 Kwietnia: Wyniki

Podczas najnowszego odcinka NXT rywalem Mavericka w turnieju NXT Cruiserweight będzie Jake Atlas. Zwolniony wrestler wypowiedział się na temat współpracy z Atlasem.

YouTube jest piękną platformą, ponieważ mogłem zobaczyć występy Atlasa. Patrzyłem na jego występy poza WWE, studiowałem to w jaki sposób pracuje na ringu. Mam szczęście, że jestem taki sam, jak Tony Nese. Poznałem go, jak własną kieszeń. Za każdym razem, gdy Tony wychodził do ringu, siedziałem i patrzyłem na niego. Absorbowałem go jako sportowca.

Tak naprawdę, to spotkałem się z Jakem i powiedziałem mu, że nie mogę się doczekać konfrontacji, ale wiedz, że to dla mnie znaczy o wiele więcej niż dla Ciebie. Odpowiedział – To będzie zaszczyt móc wejść z tobą na ring, ponieważ jesteś dobrym człowiekiem, a to dla mnie bardzo ważne. Każdy, kto mnie zna poza wrestlingiem wie, że jestem dobrą osobą, ale pierwsze wrażenie, jakie zrobimy na ringu będzie kluczowe. Muszę walczyć tak ciężko, jak nigdy dotąd.