Dlaczego Jason Jordan opuścił live event WWE?, Samoa Joe czeka dłuższa przerwa od wrestlingu?, Mick Foley nie pojawi się na 25-leciu RAW?

» RAW Tag Team Champion Jason Jordan nie pojawił się na piątkowym live evencie w Amarillo, gdzie pierwotnie miał wystąpić w sześcioosobowym tag team matchu. W ostatecznym rozrachunku Roman Reigns oraz Seth Rollins wzięli udział w handicap matchu, a ich przeciwnikami byli były mistrz IC The Miz oraz The Miztourage. Na obecną chwilę nie wiadomo co stało się z Jasonem.

AKTUALIZACJA – Powodem jego nieobecności jest udział w kampanii mającej na celu pomoc chorym dzieciom.

» Coraz częściej mówi się o tym, że były mistrz NXT Samoa Joe nie wystąpi w tegorocznym Royal Rumble Matchu, który odbędzie się 28 stycznia na gali PPV Royal Rumble. Portale zagraniczne mówią o tym, że może on powrócić do telewizji nie wcześniej niż za dwa tygodnie bądź dwa miesiące. Ta kontuzja w pewien sposób może wpłynąć na plany jakie oficjele WWE założyli sobie względem Joe, który miał być przeciwnikiem Johna Ceny na WrestleManii 34.

» WWE Hall of Famer Mick Foley udzielił wywiadu dla Mirror, w którym wyjawił, że najprawdopodobniej nie pojawi się na 25-leciu Monday Night RAW mimo iż otrzymał on zaproszenie od oficjeli WWE. Mick na nieszczęście zobowiązał się w tym momencie przebywać w innym miejscu, ale postara się dołożyć wszelkich starań, aby zjawić się na czerwonej tygodniówce.