Debiut Ricocheta w ringu NXT TV, Nieobecność Nigela McGuinnessa na tapingach, Triple H zadowolony z dywizji kobiet WWE

0

» Podczas ostatniego tapingu telewizyjnego WWE NXT swój pierwszy oficjalny występ w ringu zaliczył Ricochet. Jego przeciwnikiem był Fabian Aichner. W najbliższą środę w programie telewizyjnym pojawią się także Johnny Gargano oraz jego żona Candice LeRae – otworzą show.

» Tego samego dnia w Full Sail University nieobecny był Nigel McGuinness. Na obecną chwilę nie wiadomo, co był powodem jego nieobecności. Natomiast za stołem komentatorskim pojawili się Mauro Ranallo oraz Percy Watson.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował wpis odnoszący się do rozwoju dywizji kobiecej, która błyszczała podczas WrestleManii 34. Hunter był dumny z Rondy Rousey oraz swojej żony Stephanie McMahon: