Czy The Kings of The Black Throne zadebiutują na najbliższym AEW Dynamite?

0

Cassidy Haynes z Bodyslam poinformował, że były ROH World Tag Team Champion podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling.

Mowa tutaj o Brodym Kingu, który jakiś czas temu zakończył współpracę z federacją Ring of Honor, która zawiesiła działalność aż do kwietnia przyszłego roku.

Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo możemy zauważyć nową winietę z udziałem Malakaia Blacka, która zapowiada debiut nowego członka House of Black. Wiele osób uważa, że będzie nim Brody King.

Wspomniana dwójka posiada PWG World Tag Team Champions. 26 września na PWG Threemendous VI zostało okrzyknięci mianem Billed as The Kings of The Black Throne.

https://www.instagram.com/p/CUXuyqzgqqq/?utm_source=ig_embed

King po raz pierwszy w branży wrestlingowej pojawił się w 2015 roku. Od tego momentu występował w takich federacjach, jak: MLW, ROH, NJPW, PROGRESS, EVOLVE czy GCW.
Z Ring of Honor rozpoczął współpracę w grudniu 2018 roku, a zakończył po Final Battle, kiedy firma ogłosiła zawieszenie działalności do kwietnia przyszłego roku. Warto dodać, że na ostatnim PPV od ROH w tym roku King poprowadził stajnię Violence Unlimited do zwycięstwa w 8-man tag team matchu. Brody w ROH posiadał ROH World Tag Team oraz World Six-Man Tag Team Championships.

https://www.instagram.com/p/CUVVTUwvMDy/?utm_source=ig_embed