Czy Seth Rollins pojawi się na Super ShowDown?, Eli Drake oficjalne wolnym agentem, Wielka walka zapowiedziana na Slammiversary XVII

» WWE Universal Champion Seth Rollins pojawi się na piątkowym wydarzeniu Super Show-Down organizowanym przez federację World Wrestling Entertainment w Arabii Saudyjskiej mimo, iż został zniszczony przez Brocka Lesnara i przewieziony do lokalnego szpitala. Warto przypomnieć, że Brock nie zdecydował się na realizację walizki Money in the Bank odkładając ten plan do piątkowego show. Poniżej przedstawiamy kilka zapowiedzianych gwiazd na ShowDown:

Humberto Carrillo, Sin Cara, Big E, Elias, Mojo Rawley, Luke Gallows i Karl Anderson.

» Były Impact Wrestling World Heavyweight Champion Eli Drake za pośrednictwem Twittera poinformował, że jest wolnym agentem i przyjmuje rezerwacje pod adresem mailowym: Bookelidrake@gmail.com.
W ostatnim czasie Drake doszedł do porozumienia z oficjelami Impact Wrestling w sprawie rozwiązania kontraktu oraz klauzuli, która pozwoli mu na rozpoczęcie kariery niezależnego wrestlera, dzięki czemu będzie mógł występować na całym świecie i przyjmować bookingi od każdej federacji. Drake poinformował, że pojawi się 16 czerwca w The Canyon Club w Agoura Hills na wydarzeniu organizowanym przez Championship Wrestling From Hollywood.

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że Johnny Impact zmierzy się z Richem Swannem o X-Division Championship podczas Slammiversary XVII. Show odbędzie się 7 lipca w Teksasie. W kwietniu podczas Impact United We Stand Johnny wygrał Ultimate X Match, dzięki czemu zyskał title shota.

Poniżej przedstawiamy walki dotychczas zapowiedziane na show:

* Brian Cage (c) vs. Michael Elgin (Impact World Championship)
* Rich Swann (c) vs. Johnny Impact (Impact X Division Championship)