Czy powrót Rhea Ripley po kontuzji wypadł zgodnie z planem?

0
Rhea Ripley niespodziewanie powróciła do akcji w trakcie Main Eventu RAW 8 lipca. Gdy mistrzyni świata kobiet Liv Morgan świętowała swoje zwycięstwo w mixed tag team matchu wraz z Dominikiem Mysterio z nikąd rozbrzmiał theme song byłej mistrzyni. Była to oczywiście część planu WWE na powrót Ripley.

Według Seana Rossa z Fightful Select, powrót Rhea omawiany był w strukturach WWE przez prawie miesiąc. W końcu data padła na RAW po MiTB. 

Ripley od 3 miesięcy była kontuzjowana. Miała uszkodzony staw AC i potrzebowała czasu na leczenie i rehabilitacje. Podczas przerwy związanej z urazem poślubiła Buddy’ego Matthewsa (ex Buddy Murphy z czasów WWE). Warto dodać że jej ślub nie miał żadnego odzwierciedlenia na romansową fabułę w WWE. W przeciwieństwie do np. historii Lany i Ruseva gdy zmieniono wszystko ze względu na ich prawdziwe małżeństwo.

 

Powrót Australijki może oznaczać przygotowywanie gruntu pod jej walkę z Liv Morgan na SummerSlam. Czas pokaże nam jak WWE podejdzie do dalszego prowadzenia tego story. Warto dodać iż sama aktualna mistrzyni była bardzo zaskoczona i przerażona powrotem Ripley. Podczas gdy ta zmierzała po rampie do ringu, Morgan uciekła w tłum aby uniknąć konfrontacji.

 

Powrót Rhea Ripley na ostatnim RAW:

 

 

Jak wam podobał się powrót byłej mistrzyni? Jaką przyszłość widzicie w tej całej historii? Czy to wszystko prowadzi nas do walki pań na SummerSlam? Sekcja komentarzy jak zwykle pozostaje do Waszej dyspozycji!