BREAKING NEWS: Stephanie Vaquer POZBAWIONA TYTUŁÓW w CMLL!

0

Stephanie Vaquer to gwiazda niezależnej sceny wrestlingu. Największe sukcesy odniosła w meksykańskim CMLL, gdzie była m.in. singlową Mistrzynią Świata i Mistrzynią Tag Team z Zeuxis.

Niedawno mieliśmy przyjemność zobaczyć ją na Forbidden Door, gdzie co prawda przegrała NJPW Strong Women`s Championship w walce z Mercedes Mone, ale pokazała kawał fenomenalnego wrestlingu i zyskała wielu fanów, co było słychać po reakcjach publiczności. Zostały jej jednak dwa wymienione wcześniej tytuły w CMLL.

Coś jednak szybko się zmieniło. Consejo Mundial de Lucha Libre (CMLL) i New Japan Pro Wrestling wydały wspólne oświadczenie w sprawie Vaquer.

Czytamy w nim:

Z powodów osobistych, Stephanie Vaquer postanowiła odejść z rosteru NJPW i CMLL w trybie natychmiastowym.
W związku z tym, Vaquer nie weźmie udziału w zaplanowanym meczu przeciwko Lluvii na Fantasticamanii (…) Niniejszym, CMLL ogłasza, że Vaquer zostaje pozbawiona tytułu Mistrzyni Świata Kobiet CMLL i Mistrzyni Tag Team Kobiet. (…)
Tej soboty, na FantasticaManii USA, nowa Mistrzyni CMLL zostanie wyłoniona w 3-Way Matchu.
CMLL World Women`s Championship: Lluvia (CMLL) vs Viva Van (NJPW) vs Willow Nightingale (AEW) 

All Elite Wrestling ma świetne relacje z CMLL i New Japan, co owocowało między innymi wspomnianą na początku galą Forbidden Door. W walce o Mistrzostwo CMLL znajduje się zawodniczka AEW – Willow Nightingale. W takich sytuacjach należy zachować dystans, jeśli chodzi o tłumaczenie powodami osobistymi. Sporo wskazuje więc na to, że Stephanie Vaquer dołączy do WWE.