Czy Juice Robinson przedłuży kontrakt z NJPW?, Tony Khan porównuje Cody’ego do Johna Ceny

» Portal Fightful Select informuje, że NJPW & Impact Wrestling star Juice Robinson wkrótce zakończy swoją przygodę z New Japan Pro WRESTLING. Były wrestler WWE na początku 2019 roku podpisał wieloletnią umowę z NJPW. Od tego momentu regularnie pojawiał się na wydarzeniach organizowanych przez Ring of Honor oraz Impact Wrestling. Pomimo pandemii pracował dla NJPW w Japonii, gdzie stał się jedną z największych gwiazd. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Robinson prowadzi rozmowy z przedstawicielami NJPW, ponieważ otrzymał kilka propozycji z większych organizacji.

Robinson oraz David Finlay przez większość czasu pracowali dla Impact Wrestling oraz New Japan Pro Wrestling. Na początku 2021 roku zdobyli Impact World Tag Team Championship. Jako FinJuice posiadali również IWGP Tag Team Titles, a Juice był dwukrotnym IWGP United States Heavyweight Championem.

» Prezes AEW Tony Khan wystąpił w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Live, w którym wypowiedział się na temat obecnej współpracy AEW z Impact Wrestling oraz bookingu Cody’ego Rhodesa.

Dalej jesteśmy otwarci na różne możliwości. Bardzo lubię tych facetów, więc zrobiliśmy wiele świetnych rzeczy. W tym momencie nie mamy niczego ustalonego, a to się różni od tego, co było przez ostatni rok. Zarówno 2020 i 2021 rok mieliśmy w pełni zaplanowany, więc nie możemy niczego wykluczyć. Don Callis rozmawia ze mną dość regularnie i podobały mi się wycieczki do Nashville, gdzie pracowałem z tymi facetami. Moje biuro post produkcyjne było dosłownie na górze, skąd nagrywali.

 

Minęło wiele czasu od momentu, kiedy widzieliśmy tak wiele reakcji w jednym pojedynku. Myślę, że ta reakcja jest bardzo podobna do tej, jaką otrzymywał John Cena. Jest mnóstwo kobiet i dzieci, które są wielkimi fanami Cody’ego, ale są również faceci którzy go nie kupują. Widzieliśmy to, kiedy uratował PACa przed Blackiem i Andrade. Byliśmy świadkami wielkiego podekscytowania tym, co zrobił Cody. Kiedy John Cena był pełnoetatowym wrestlerem – był jedną z najlepszych gwiazd wrestlingu, a ludzie go kochali i nienawidzili. Ta reakcja z czasem stała się bardziej pozytywna niż negatywna, dlatego uważam, że ludzie są bardziej emocjonalnie zaangażowani w postać Cody’ego.