Czy Chris Jericho to GOAT wrestlingu? – Ric Flair reaguje, Gwiazdor WWE publikuje zdjęcie złamanego nosa

» Debata na temat GOAT (greatest of all time) jest bardzo zróżnicowana, ponieważ wiele osób ma odmienne zdanie, więc wśród najlepszych często wymieniano następujące nazwiska.

Hulk Hogan, Ric Flair, Steve Austin, Shawn Michaels, Chris Jericho, The Rock.

Jeden z redaktorów opublikował artykuł o nazwie: „Why AEW Chris Jericho Is the Current GOAT of Professional Wrestling”. Niektórzy mogą argumentować to licznymi sukcesami, długowiecznością oraz możliwością odkrywania siebie na nowo. To wszystko wydarzyło się w karierze profesjonalnego wrestlera Chrisa Jericho, który w ostatnim czasie przebywał w trasie koncertowej po UK ze swoim zespołem Fozzy.

WWE Hall of Famer Ric Flair w następujący sposób wypowiedział się na temat treści artykułu, zahaczając przy tym o kwestię swojego przydomku „The Man”.

Chyba żartujesz ze mnie! Po pierwsze był to THE MAN, I Wiemy, Kto wygrał! Nadal Tego nie Posiadają! A teraz Ja Mam z Tym do czynienia!!! @erikbeaston, czy postradałeś zmysły? Dobry Panie!.

» Przed rozpoczęciem głównej gali WWE Day 1 odbył się kick off. W trakcie godzinnego show byliśmy świadkami tag team matchu, w którym Sheamus oraz Ridge Holland pokonali Cesaro i Ricocheta.

Pojedynek ten szybko zamienił się w handicap match, ponieważ groźnego urazu nabawił się Ridge Holland. W trakcie akcji drużynowej Ricochet niefortunnie upadł na twarz byłego wrestlera WWE NXT, który natychmiast został przetransportowany na zaplecze, gdzie stwierdzono złamanie nosa.

Holland za pośrednictwem portali społecznościowych zamieścił zdjęcie swojego nosa. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy tag team partner Sheamusa będzie mógł powrócić do telewizji WWE.