Corey Graves rozważa dołączenie do creative team, Co się dzieje z Big Showem?, Renee Young zawita na Wrestle Kingdom 14

» Komentator WWE Corey Graves w najnowszym odcinku podcastu “After The Bell” wyjawił, że rozważa dołączenie do zespołu kreatywnego:

“Kilka lat temu przez około miesiąc byłem osobą odpowiedzialną za rozpisywanie tygodniówki WWE 205 Live. Miałem okazję uczestniczyć w kilku spotkaniach zarządu i szczerze mówiąc, jest tam wiele pracy. Mamy bardzo utalentowanych facetów i kobiety, którzy pracują wyjątkowo ciężko i szczerze mówiąc nie wiem, jakbym miał się zachować muszą wybierać pojedyncze osoby. Niemniej jednak jestem otwarty na każdą propozycję, być może w przyszłości, ale nie teraz”.

Warto przypomnieć, że z powodu kontuzji pleców, Corey wycofał się z wrestlingu w 2014 roku, a następnie podpisał dwuletnią umowę z WWE NXT za namową WWE COO Triple H. Od tego momentu regularnie obserwujemy go na niebieskiej tygodniówce oraz w podcaście “After The Bell”.

» WWE Superstar Big Show po dwunastu latach występów na ringu WWE, w 2019 roku nie pojawił się ani razu. Swój ostatni występ na gali PPV zanotował podczas SummerSlam 2017, gdzie przegrał z Big Cassem. Swój ostatni mecz na RAW odbył 4 września, gdzie przegrał z Braunem Strowmanem w Steel Cage Matchu. Swój ostatni występ na SmackDown zaliczył w listopadzie 2018 roku, gdzie współpracować z Cesaro oraz Sheamusem, ale ta trójka musiała uznać wyższość członków The New Day. Od tego momentu wrestler skupił się na karierze aktorskiej, a karierę wrestlera odsunął na dalszy plan.

» Komentatorka WWE Renee Young udała się do Tokio w Japonii, aby zobaczyć występ swojego męża Jona Moxleya, który podczas pierwszego dnia na Wrestle Kingdom 14 zmierzy się z Lancem Archerem. Show odbędzie się w najbliższy weekend. Dzień pierwszy odbędzie się 4 stycznia, dzień drugi 5 stycznia.