Cody zawalczy o pas NWA World Heavyweight Championship, Rey Mysterio pojawi się na gali All In, Steve Austin na temat obecnego bookingu Brauna Strowmana

» Podczas ostatniej konferencji All In Press Cody Rhodes przedstawił prezesa NWA Billy’ego Corgana. Ogłosił on, że podczas gali All In dojdzie do walki o pas NWA Heavyweight Championship. Cody zmierzy się z obecnym posiadaczem tego tytułu Nickiem Aldisem (Magnus).
.@Billy announces that the @nwa will be involved with #ALLIN!
Cody immediately announces that at ALL IN, he will challenge for the #NWA Worlds Heavyweight Championship! pic.twitter.com/ZdpDw2hKRr
— #StarrcastDownunder (@StarrcastEvents) May 13, 2018
» Podczas wspomnianej wcześniej konferencji Nick i Matt Jackson ogłosili, że na gali organizowanej przez Bullet Club zjawi się sam Rey Mysterio. Jego rywal nie został jeszcze ogłoszony. Niżnej pełna lista zapowiedzianych osób, które zjawią się na gali ↓
Cody Rhodes, The Young Bucks, Marty Scurll, Adam Page, Kenny Omega, Stephen Amell, Tessa Blanchard, Deonna Purrazzo, Fenix, Pentagon Jr., Chelsea Green, Joey Janela, Penelope Ford, Kazuchika Okada, Jay Lethal, Britt Baker, Matt Cross, Nick Aldis.
.@MattJackson13 & @NickJacksonYB drop a bombshell…@reymysterio is #ALLIN!
➡️https://t.co/5bDzhOcvZU pic.twitter.com/LxCVTCiez3
— #StarrcastDownunder (@StarrcastEvents) May 13, 2018
» Steve Austin w swoim ostatnim podcast’cie poruszył temat bookingu Brauna Strowmana. Austin mówił, że w przypadku takiej osoby jaką jest Strowman nie powinno się go prowadzić w taki sposób jaki jest obecnie przedstawiany. Według Stone’a „Monster Among Man” powinien być bookowany na niszczyciela i destruktora. W przeciwnym razie fani mogą przestać odbierać jego osobę na odpowiednim poziomie.