Co wydarzyło się podczas Impact Wrestling: Bound Of Glory?

» Za nami kolejna gala spod szyldu Impact Wrestling. Zapraszamy na krótkie sprawozdanie z nocnego wydarzenia!

Pre-show: 

* The Deaners pokonali The Rascalz
* Ken Shamrock został wprowadzony przez The Rocka do Impact Wrestling Hall of Fame.

Główna gala:

* X-Division Championship Scramble (Rohit Raju (c) vs. Chris Bey vs. Jordynne Grace vs. Trey vs. TJP vs. Willie Mack)
ZWYCIĘZCA: ROHIT RAJU

Bravo poinformował swoją narzeczoną, że będą musieli wziąć ślub na ringu (27 października w programie telewizyjnym Impact Wrestling). Nie obchodziło jej, gdzie wymieniają przysięgi. Heath i Rhino byli zdeterminowani, aby wygrać kontrakt w Call Your Shot Gauntlet. Jeśli któryś z nich wygra, Heath zdobędzie kontrakt Impact. Jeśli nie wygrają, obaj znikną z Impact. 

* Call Your Shot Gauntlet
Daivari, Swoggle i James Storm byli wielkimi niespodziankami w tej walce. Czwórka, która została to: Rhino, Heath, Storm i Sami Callihan. Callihan wyelimonował Storma i Heatha. Callihan vs Rhino. Rhino wydostał się z piledrivera. Callihan chciał skorzystać z krzesła, ale sędzia go powstrzymał. Spear! Rhino wygrał, zdobył title-shot i kontrakt dla Heatha.
ZWYCIĘZCA: RHINO

* Cinematic fight
Moose wygrał walkę na pięści z EC3 w nieujawnionym miejscu. Obaj mężczyźni stoczyli krwawą bijatykę, gdy EC3 przekonał Moose’a do uwolnienia swojej mocy. Moose zniszczył EC3. To nie był tak naprawdę oficjalny mecz, ale Moose stał z TNA Heavyweight Championship, podczas gdy ciało EC3 zostało wyciągnięte z ringu przez jego zwolenników. To chyba czyni Moose zwycięzcą.
ZWYCIĘZCA: MOOSE (?)

* World’s Most Dangerous Man
Ken Shamrock pokonał Eddiego Edwardsa. Shamrock miał poważne kłopoty z powodu jednonogiego kraba. Sami Callihan spowodował odwrócenie uwagi, co pozwoliło Shamrockowi wykonać belly-to-belly suplex i ankle lock.
ZWYCIĘZCA: KEN SHAMROCK

* Tag Team Championship 
The North zdobyli tytuły w pojedynku z Motor City Machine Guns, Good Brothers oraz Ace Austin & Madman Fulton. Ethan Page uderzył Karla Andersona tytułem, żeby Josh Alexander mógł przypiąć oponenta.
ZWYCIĘZCY: THE NORTH

Havok niechętnie wyszedł z Rosemary, aby wskrzesić Jamesa Mitchella, by udzielić zaślubin demonów. John E. Bravo oburzył się na Tayę i stwierdził, że to on jest teraz tym mężczyzną. Rosemary zrobi to, co powie, kiedy się pobiorą.

* Knockouts Championship
Su Yung zdobył pas od Deonny Purrazzo. Kylie Rae była zaplanowaną przeciwniczką, ale się nie zjawiła. Yung odpowiedziała na wezwanie i użyła czerwonej mgły na przeszkadzającej Kimber Lee. Dzięki Panic Switch zdobyła pas.
ZWYCIĘŻCZYNI: SU YUNG

Tytuły drużynowe Knockouts powrócą w 2021 roku na Hard to Kill, które jest zaplanowane na 16 stycznia.

* Impact World Championship
Rich Swann ZOSTAŁ NOWYM MISTRZEM ŚWIATA IMPACT!

Tym akcentem zakończyliśmy tegoroczne Bound Of Glory.