Co czeka nas na ostatnim Dynamite przed Full Gear?, Trener CM Punka w WWE Performance Center, Nowa fryzura Sashy Banks, Hulk Hogan miał przejść heel turn już w 1993 roku?!

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że w nadchodzącym odcinku AEW Dynamite, Cody wygłosi promo dotyczące swojej kariery i ma być to coś dużego. Czeka nas również walka tag team – Hangman Page & Kenny Omega vs Chris Jericho & Sammy Guevara.

» Według PWInsider, WWE zatrudniło Christopher Guy’a jako trenera w Performance Center. Zanim doszło do zatrudnienia, Guy był gościnnym trenerem w PC oraz pomagał przy tworzeniu filmu “The Main Event” we współpracy WWE z Netflixem. Christopher Guy jest znany również jako Ace Steel. Występował dla Ring of Honor, World League Wrestling, Impact Wrestling oraz Rocky Mountain Pro. Guy był trenerem CM Punka i Colta Cabany.

» Sasha Banks pochwaliła się swoją nową fryzurą w mediach społecznościowych. Oto jak wygląda:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Thank you @ringsidec

Post udostępniony przez Mercedes Varnado (@sashabankswwe)

» Ciekawej wypowiedzi udzielił ostatnio Bruce Prichard w jednym z wrestlingowych podcastów. Mianowicie według niego, już w 1993 roku był plan na heel turn Hulka Hogana w WWF. Miał on wtedy rywalizować z Bretem Hartem, a w rezultacie Hart miałby zostać mistrzem świata. Ostatecznie jednak jak wiemy do tego nie doszło, ponieważ było wiele wątpliwości co do tego turnu i mało kto wyobrażał sobie ulubieńca publiczności przechodzącego na złą stronę mocy.